Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Tai, ką privalo žinoti kiekvienas vilnietis: ekstremaliųjų situacijų valdymo planas

Ekstremali situacija beveik visuomet užklumpa netikėtai, tačiau joms pasiruošti ir žinoti, kaip tinkamai sureaguoti yra labai svarbu. Pastaruoju metu dažnai išgirstame, kad ištikus nelaimei, miestus sudrebinus teroro aktams, gyventojai ar valdžios institucijos nežinojo, kaip reaguoti. Vilniaus savivaldybė atnaujino ekstremaliųjų situacijų valdymo planą ir kviečia miesto gyventojus su juo susipažinti bei teikti savo pasiūlymus.

Šiame plane vilniečiai supažindinami su galimais ekstremaliaisiais įvykiais, kokios gali būti jų pasekmės bei kokie jų sprendimo būdai. Čia aprašomos tokios situacijos kaip pavojingos užkrečiamos ligos, gaisras, pastatų griuvimas, teroro išpuoliai, visuomenės neramumai, susibūrimai, riaušės ir kt.

Kviečiame vilniečius susipažinti su šia svarbia informacija ir iki balandžio 22 d. pateikti savo pastabas dėl plano. Savo pastebėjimus ir pasiūlymus siųskite Civilinės saugos skyriaus vedėjo pavaduotojai Elenai Davidavičienei tel. (8 5) 261 6551, el. p. elena.davidaviciene@vilnius.lt , arba raštu – Dariaus ir Girėno g. 11 LT-020170, Vilnius.

Ekstremaliųjų situacijų valdymo planas