Sutvarkyti Neries šlaitai: netrukus Lazdynus ir centrą krantine pasiekti bus lengviau

Sutvarkyti Neries šlaitai takuose palei Nerį, jungiančiuose Žvėryną ir Lazdynus. Kraštovaizdžio formavimo metu iškirsti išvirtę, nulūžę, pavojingai pasvirę ir pavojų keliantys medžiai, krūmynai, trukdantys saugiai vaikščioti taku palei Nerį.


Netrukus bus sutvarkytas ir takas, einantis per Žvėryno, Karoliniškių ir Lazdynų seniūnijų teritorijas. Šiuo taku bus lengviau pasiekti Lazdynus ar miesto centrą, pasivaikščioti Neries krantine ir pasigrožėti Karoliniškių kraštovaizdžio draustiniu. Per artimiausias dvi savaites bus atliekami tako išlyginimo, sutvarkymo darbai nuo Žvėryno iki LITEXPO parodų rūmų, įrengti du liepteliai. Po atliktų darbų takas bus saugesnis ir patogesnis vaikščioti, išlygintos nuožulnios tako vietos.


Artimiausiu metu bus vykdomas ir sanitarinis kirtimas prie Neries už parodų rūmų esančiuose miškuose, šalia aikštės, kurioje Lazdynų seniūnija rengia Joninių šventes. Sutvarkyta teritorija bus saugesnė ir lengviau pasiekiama gyventojams ir miesto svečiams.

Pranešame, kad šiais metais atlikti ugdomieji ir kraštovaizdžio formavimo kirtimai Bukčių miško parke šalia Jonažolių g. 2,5 ha plote, planuojamas sanitarinis kirtimas minėtame miško parke šalia Bukčių ir Neužmirštuolių gatvių.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt