Vilniuje kuriamas dokumentinis filmas – P. Vileišio g. bus eismo pakitimų

Šiuo metu Vilniuje filmuojamas atkuriamosios dokumentikos filmų ciklas „Nežinoma Lietuvos istorija“. Filmavimų metu rytoj, nuo 15 iki 17 val., bus trumpam (iki 5 min.) stabdomas eismas P. Vileišio g. 30 (šalia upės). Aplinkinių namų gyventojai jau informuoti apie filmavimo darbus ir eismo ribojimus.

Dokumentinis filmas pasakos, kaip buvo sustabdytos įžūliausios nepriklausomos Lietuvos nusikalstamos grupuotės, kėlusios didelę grėsmę nacionaliniam saugumui. Prisiminimais apie darbo metodus, klaidingus tyrimų posūkius ir persilaužimą padėjusius pasiekti žingsnius dalinsis geriausi Lietuvos kriminalinės policijos pareigūnai. Žurnalisto Edmundo Jakilaičio prodiusuojamas filmas ekranuose pasirodys rudenį.

Vilniečiai iš anksto perspėjami, kad prie P. Vileišio g. 30 bus filmuojama automobilio sprogdinimo scena, dėl to nuo 15 iki 17 val. bus trumpam (iki 5 min.) stabdomas eismas. Darbus atliks profesionalūs UAB „Blikas“ pirotechnikai, saugumą užtikrins Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugija.

Vilniaus kino biuras ir filmo kūrybinė grupė iš anksto atsiprašo gyventojų dėl visų galimų nepatogumų, kuriuos galite patirti pasiruošimo ir filmavimo metu.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt