Mamyčių diena Energetikos ir technikos muziejuje

Rytoj, balandžio 30 d., šeštadienį, Motinos dienos proga mamos, atėjusios su vaikais į Energetikos ir technikos muziejų 10-16 val., bilietą įsigyja už pusę kainos.

Pirmojoje Vilniaus miesto elektrinėje įsikūręs muziejus pristato autentiškus įrenginius, pradėjusius miestui gaminti elektrą daugiau nei prieš 100 metų. Nuolat atsinaujinančioje Transporto ekspozicijoje lankytojai supažindinami su transporto raida. Pramonės ekspozicijoje eksponuojamas sovietinis modernus būstas – atmintyje išlikęs butas, kuriame kiekvienas ras pažįstamų detalių. Interaktyviose ekspozicijoje „Mokslas ir technika vaikams“ kviečiami žaisti visi vaikai iki 99 metų – eksperimentuoti su garsu, šviesa, magnetais bei optinėmis iliuzijomis.

Lankytojai su ekspozicijomis gali susipažinti savarankiškai, pasinaudoti išmaniesiems įrenginiams skirtais audio gidais lietuvių, rusų, anglų kalba arba video gidais lietuvių ir tarptautine gestų kalbomis.

Muziejaus lankytojai kviečiami tapti pirmosios Vilniaus miesto elektrinės pamainos viršininkais – eduakcinė papildytos realybės programėlė „Elektrinė“ leidžia ne tik įjungti garo katilą, bet ir stebėti, kaip garas išsuka turbiną, vadovauti valdymo pulte dirbančiam inžinieriui. Trimačiais, realybėje neegzistuojančiais objektais, sudaromas įspūdis, jog visi elektrinės įrenginiai veikia ir sėkmingai gamina elektros energiją Vilniaus miestui.

Mamyčių dienai skirta nuolaida muziejaus bilietui \galioja tik 2016 m. balandžio 30 d. nuo 10 iki 16 val.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]