Vilniaus savivaldybėje – „Kibirkšties“ krepšininkių iškovoti trofėjai

Vilnius vėl gali didžiuotis, kad turi vieną pajėgiausių Lietuvos moterų krepšinio komandą – nacionaliniame čempionate iškovoti Lietuvos moterų krepšinio lygos bronzos medaliai. Šiandien krepšininkes savivaldybėje pasveikino ir sporto sritį kuruojantis mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

„Iš tiesų, ši merginų pergalė ir iškovoti bronzos medaliai mane maloniai nustebino, nes tai labai jauna komanda, vis dar ieškanti savo stiprybių aikštelėje ir tebešlifuojanti savo žaidimą. Todėl labai tikiuosi ir nuoširdžiai linkiu, kad kitą kartą čia susitikę visi džiaugtumėmės iškovotu čempionių titulu ir aukso spalvos medaliais. Manau, esate teisingame kelyje, tad belieka palinkėti tik sėkmės ir dar daugiau kovingumo aikštelėje“, – sveikindamas krepšininkes sakė mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

Komanda – bene jauniausia lygoje, daugeliui žaidėjų nėra dar ir 20 metų, jauniausiai krepšininkei – 16-a. Vizija ugdyti stiprią komandą sostinėje išaugintomis žaidėjomis ir joms į talką kviesti daugiau patirties turinčias krepšininkes, pasiteisino 100 procentų. Šį sezoną komandoje itin puikiai pasirodė amerikietė Shenita Landry ir ukrainietė Vita Horobets.


Tapusios Lietuvos moterų krepšinio lygos bronzinėmis prizininkėmis „Kibirkšties“ krepšininkės dėkojo sostinės savivaldybei už paramą ir rūpestį ir pažadėjo, kad įspūdingų pergalių galima tikėtis jau artimiausioje ateityje.


„Dėkojam už suteiktas teigiamas emocijas Vilniaus miesto krepšinio gerbėjams. Jie galėjo didžiuoti visos komandos kova, atsidavimu ir nesuvaidintomis emocijomis. „Kibirkšties“ komanda žingsnis po žingsnio lipo į krepšinio olimpą ir sezoną baigė su bronzos apdovanojimais. Tai visų mūsų, vilniečių, pergalė“, – sakė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandos atstovas Gediminas Žygelis.

Legendinė „Kibirkšties“ ekipa buvo įkurta 1961 metais: per pusšimčio metų istoriją ne kartą keitėsi pavadinimas, pagrindiniai rėmėjai, išaugo ne viena puikių krepšininkių karta, dirbo geriausi treneriai, komanda tapo stipriausia ne tik Baltijos regione, bet išsikovojo savo vardą ir varžovių pagarbą visoje Europoje. Po to, kai 2014 m. buvo priimtas sprendimas iš esmės atjauninti komandą ir remtis daugiausia sostinėje išugdytomis krepšininkėmis, „Kibirkštis“ vėl grįžo į Lietuvos čempionato prizininkių trejetą.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]