Justiniškių ir Viršuliškių moksleiviai piešiniuose atskleidė bendruomeniškumą

Vietos bendruomenių metais Justiniškių ir Viršuliškių seniūnijų moksleiviai bendruomeniškumo temą pabandė atskleisti piešiniuose – šiandien Justiniškių seniūnijoje atidaryta 1-8 klasių vaikų piešinių paroda „Aš ir tu – kurkime bendruomenę kartu“. Parodą atidaręs ir ją globojantis Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius džiaugėsi, kad mažieji bendrijos nariai aktyviai įsitraukia į seniūnijos veiklą.


„Ši paroda yra apie mus – apie mūsų lūkesčius ir apie mūsų vaikų lūkesčius. Mes turime jausti atsakomybę, kad vaikų piešiniuose pavaizduota šviesi ir džiugi bendruomenė tokia visuomet ir būtų. Džiaugiuosi, kad Justiniškių gyventojai yra tokie aktyvūs ir ateityje linkiu daugiau tokių gražių ir prasmingų iniciatyvų“, – sakė Vilniaus mero pavaduotojas L. Kvedaravičius.

Parodos atidarymo metu mero pavaduotojas geriausių piešinių autoriams įteikė padėkas ir atminimo dovanėles.„Buvo smalsu pamatyti, kaip vaikai supranta ir įsivaizduoja bendruomenę. Manau, vaikai piešdami susimąstė ir apie bendruomeniškumą, juos supančią aplinką, apie tai, ką reiškia gyventi bendruomenėje ir būti jos dalimi. Piešinių spalvos šviesios, ryškios ir tai įrodo, kad mūsų mažiausieji čia jaučiasi gerai“, – sakė Justiniškių seniūnė Jurgita Ambrasienė, šiuo metu vykdanti ir Viršuliškių seniūnės pareigas.

19 moksleivių piešinių Justiniškių seniūnijoje (Rygos g. 15) bus eksponuojami dvi savaites, vėliau piešiniai keliaus į Vilniaus miesto savivaldybę ir papuoš administracijos pastato (Konstitucijos pr. 3) antrąjį aukštą.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]