Sveikiname „Pirmojo iššūkio“ čempionate triumfavusius Sostinės krepšinio mokyklos auklėtinius!

Praėjusį savaitgalį Kaune vykusiame Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) berniukų „Pirmojo iššūkio“ čempionate triumfavusiems jauniesiems Sostinės krepšinio mokyklos auklėtiniams bei komandą į pergalę atvedusiam patyrusiam krepšinio treneriui Algirdui Milonui įteiktas Vilniaus simbolis – geležinis vilkiukas.

Per ilgąją rungtynių tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ pertrauką Lietuvos dvylikamečių čempionais tapusius vilniečius pasveikino mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius bei „Lietuvos ryto“ klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas.

Šiuo jaunųjų miesto krepšininkų pasiekimu džiaugęsis L. Kvedaravičius teigė, kad antrasis iš eilės „Pirmojo iššūkio“ čempionų titulas – kryptingo SKM trenerių ir administracijos darbo rezultatas.

„A. Milono darbas vaikų krepšinyje seniai yra žinomas ir įvertinas. Ši pergalė dar kartą įrodė, kad jis moka darbuotis su vaikais, o šis iškovotas Lietuvos čempionų vardas rodo, kad kryptingai juda ir visa mokykla. Nuoseklus ir kantrus trenerių ir administracijos darbas duoda pirmuosius vaisius, – teigė Vilniaus vicemeras. – Šie metai išvis yra labai sėkmingi SKM – daug komandų pateko į finalo ketvertus, galbūt nusimato ir daugiau čempionų. Tai rodo, kad mokykla auga ir skamba nebe tik kaip skaitlingiausia krepšininkų mokykla, bet jau ir pasiekianti gerus kokybinius rodiklius. Vilniuje atsiranda nauja krepšinio Meka, į kurią veržiasi vaikai ir, manau, kad tai ilgainiui duos labai gerus rezultatus.“

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt