Atnaujintame Justiniškių sporto aikštyne krepšininkai varžėsi dėl vicemero L. Kvedaravičiaus taurių

Po renovacijos duris vilniečiams atvėrusiame Justiniškių sporto aikštyne šiandien užvirė tikra sportinė kova – gatvės krepšinio „3×3“ turnyre jaunimas varžėsi dėl Vilniaus vicemero Lino Kvedaravičiaus įsteigtų taurių. Net 75 komandos po tris krepšininkus kovėsi 6 amžiaus grupėse, kiekvienos grupės pirmųjų vietų nugalėtojams įteiktos Vilniaus vicemero, buvusio krepšininko taurės, medaliai bei rėmėjų dovanos.


Išmėginti atnaujintą krepšinio aikštelę Justiniškėse panoro ne tik turnyro dalyviai, bet ir mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius. Keturiolika metų krepšiniui atidavęs buvęs sportininkas džiaugėsi, kad vos per kelias dienas į turnyrą užsiregistravo daugiau kaip 80 komandų ir turnyras sulaukė tokio didelio vilniečių dėmesio.


„Aikštelės atnaujinimas yra labai svarbus sportuojantiems vilniečiams – tiek vaikams ir jaunimui, tiek suaugusiems. Manau, kad tai labai paskatins žmonių aktyvumą ir norą sportuoti, nes sporto gerbėjai dabar tikrai turės daugiau galimybių arčiau namų ar prie mokyklų saugiai ir patogiai žaisti krepšinį“, – sakė sporto sritį kuruojantis mero pavaduotojas L. Kvedaravičius.

Taikos gatvėje prie 44-48 daugiabučių namų esančiose dvejose krepšinio aikštelėse atnaujinta duobėta, aptrupėjusi danga, o aikštelių pakraščiai sustiprinti grunto ir skaldos mišiniu bei pažymėtos krepšinio aikštės linijos. Tvirtą ir lygią dangą turinti aikštelė puikiai pritaikyta čia sportuojantiems vilniečiams.


Gatvės krepšinio turnyre medaliais ir rėmėjų prizais apdovanotos net 18 geriausiai pasirodžiusių komandų, o 6-ioms įtektos ir vicemero L. Kvedaravičiaus taurės. 2008 m. ir vėliau gimusių vaikinų ir merginų amžiaus grupėje pirmąją vietą ir vicemero taurę iškovojo „SKM-Vilkiukai“, pirmieji 2006-2007 m. ir vėliau gimusių vaikinų ir merginų grupėje – „ŠMK-I”, o 2004-2005 m. ir vėliau gimusių vaikinų ir merginų grupėje geriausiai pasirodė komanda „King Kong“.Kitoje amžiaus grupėje – 2002-2003 m. ir vėliau gimusių vaikinų ir merginų – vicemero taurę pelnė „Tulpiukai“, 2000-2001 m. ir vėliau gimusių vaikinų ir merginų grupėje pergalę iškovojo „Švancai“, vyriausios turnyro amžiaus grupėje – 1999 m. ir anksčiau gimusių vaikinų ir merginų – taurė atiteko komandai „Žemaičiai“.


Vilniaus savivaldybė, norėdama prisidėti prie moksleivių ir bendruomenių sveikatinimo, aktyvesnio laisvalaikio ir krepšinio populiarinimo, dar šiemet planuoja atnaujinti daugiau kaip 15 krepšinio aikštelių prie mokyklų ir viešosiose erdvėse.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]