Vilniaus meras atidarė vieną iš pirmųjų „Lidl“ parduotuvių Vilniuje

Šiandien 8 val. ryto Vilniuje pirkėjams duris atvėrė 5 „Lidl“ parduotuvės – Fabijoniškėse (S. Nėries g. 16), Jeruzalėje (Ateities g. 4A), Naujininkuose (Kapsų g. 1), Šeškinėje (Dūkštų g. 34) ir Šnipiškėse (Kalvarijų g. 180). Prekybos centro atidaryme Fabijoniškėse dalyvavo bei vienu iš pirmųjų pirkėjų tapo ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius.


„Naujovės ir papildoma konkurencija miestui visada į naudą. Labai džiaugiuosi dar ir dėl to, kad Vilnius yra pirmasis miestas visoje Europoje, kuriame „Lidl“ parduotuvės yra daug modernesnės ir atrodo daug estetiškiau nei kituose miestuose,“ – prekybos tinklo atidaryme sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.


Vienu iš pirmųjų pirkėjų tapęs R. Šimašius šįryt naujai atsidariusioje Fabijoniškių „Lidl“ parduotuvėje pirko šokolodą, kalafiorą ir gėlių, kurias įteikė „LIDL Lietuva“ generaliniam direktoriui Radostin Roussev-Peine.


Sostinės meras pažymėjo, kad naujo prekybos centro atidarymas Vilniuje atneš ir daugiau teigiamų pokyčių – bus sukurta naujų darbo vietų, į Vilnių mokytis kaip valdyti prekybos tinklą „Lidl“ atvažiuos amerikiečių vadybininkai, kurie netrukus pakvies „Lidl“ įsikurti savo šalyje.

Šiandien vienu metu duris atvėrė 15-a prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvių dešimtyje Lietuvos miestų. Daugiausiai parduotuvių – penkios – atidaryta Vilniuje, dvi – Kaune, po vieną – Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Kretingoje, Telšiuose ir Mažeikiuose. Planuojama, kad iki metų pabaigos „Lidl“ prekybos centrai Lietuvoje sukurs apie 1 400 naujų darbo vietų.


Lietuvoje duris atversiančios „Lidl“ parduotuvės yra naujausios prekybos tinklo koncepcijos: jos yra modernesnės, erdvesnės, daugiau dėmesio skirta prekių išdėstymui, kasoms, palyginus su užsienyje jau ilgus metus dirbančiomis šio prekės ženklo parduotuvėmis. Vilniaus „Lidl“ parduotuvių lauko fasadą puošia specialus užrašas „Lidl myli Vilnių“.

„Lidl“ siūlys visas kasdienio vartojimo prekių grupes: mėsos gaminių ir šviežios mėsos, pieno produktų, šaldytų gaminių, šviežių vaisių bei daržovių, duonos ir pyrago gaminių, saldumynų bei užkandžių, kosmetikos ir buities prekių bei kt. „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje veiks septynias dienas per savaitę nuo 8 iki 22 val.


Lietuva – jau 27-toji valstybė tarptautiniame „Lidl“ parduotuvių tinklo žemėlapyje. Pagal prekybos centrų plotą vienam gyventojui Lietuva užima trečią vietą Europos Sąjungoje po Švedijos ir Nyderlandų. Ateityje prekybos tinklas žada plėsti parduotuvių tinklą Lietuvoje.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt