Mindaugo karūnavimo dienos proga – mero padėkos sostinės policininkams

Valdovų rūmų aikštėje susirinkusius Vilniaus apskrities policijos pareigūnus Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga šiandien pasveikino sostinės meras Remigijus Šimašius.

„Policijos pareigūnų pareiga – užtikrinti saugumą tiek Lietuvoje, tiek Vilniuje. Kai prieš daugiau nei dvidešimt metų atvykau į Vilnių studijuoti, čia per vieną dieną įvykdavo daugiau nusikaltimų nei dabar įvyksta per savaitę. Tai didžiulis Policijos pareigūnų darbo nuopelnas. Žmonės džiaugiasi gyvendami Vilniuje, nes čia jaučiasi saugiau“, – dėkodamas pareigūnams sakė Vilniaus meras.

Šventėje Vilniaus apskrities policijos darbuotojai apdovanoti už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą. Pareigūnams įteikti Vyriausiojo policijos komisariato viršininko Antonio Mikulskio apdovanojimai ir policijos pasižymėjimo ženklai „Angelo Sargo žvaigždė“.

Konkurso „Pilietiškiausias visuomenės narys“ laureatei Ievai Augutytei įteikta VPK viršininko padėka už tai, kad vilnietė rūpinosi saugesne miesto aplinka, skleisdama informaciją gyventojams apie policijos veiklą ir bendradarbiavimą. Padėka už profesionalų ir geranorišką bendradarbiavimą įteikta ir Vilniaus oro uosto Aviacijos saugumo skyriaus specialistui Mindaugui Kasparavičiui. Keletas vilniečių buvo apdovanoti už aktyvų dalyvavimą policijos rėmėjų veikloje.

Po iškilmingos apdovanojimo ceremonijos pareigūnai ir šventės svečiai apžiūrėjo Valdovų rūmų muziejaus meno vertybių ekspoziciją.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt