Sostinės ugdymo įstaigas renovuojančioms bendrovėms pristatyti savivaldybės investiciniai projektai

Šiandien sostinės savivaldybės vadovai susitiko su Savivaldybės ir „Vilniaus vystymo kompanijos“ partneriais, statybos įmonių vadovais aptarti bendradarbiavimą, atnaujinant Vilniaus mokyklas ir darželius, rangovams buvo pristatyti prioritetiniai savivaldybės investiciniai projektai, viešųjų Vilniaus erdvių tvarkybos planai.

„Vilniuje šiemet atnaujinsime 24 mokyklas ir darželius. Iki rugsėjo 1-osios planuojame užbaigti visus vidaus darbus, o iki metų pabaigos ir išorės. Tai nemenkas iššūkis mums visiems. Vilniečių vardu dėkoju Jums už tai, kad darote Vilnių dar gražesnį ir patogesnį. Kviečiu ir toliau susitelkti mūsų visų bendram tikslui – kad miestas būtų pats geriausias jame gyvenantiems žmonėms.” – kvietė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Per šią vasarą Vilniuje bus suremontuoti itin prastos būklės 8 darželiai ir 3 mokyklos: Centro mokykla, Pilaitės gimnazija, Maironio gimnazija, darželiai – „Ramunėlė”, „Žolynėlis”, „Gintarėlis”, „Žara”, „Ąžuolas”, „Gluosnis“, „Aušrinė”, „Čiauškutis”. Taip pat pradėta remontuoti ir bus suremontuota iki metų pabaigos arba kitų metų vidurio: Vilniaus „Sietuvos” progimnazija, „Fabijoniškių” mokykla, J. Lelevelio mokykla, „Genio“ pradinė mokykla, Žemynos gimnazija, darželiai „Bitutė“, „Žolynas“, „Daigelis“.

Savivaldybės biudžete šiemet mokyklų ir darželių atnaujinimui skirta 8,7 mln. eurų.

„Dėl efektyvaus bendradarbiavimo su verslu ir visuomene, griežtai laikantis biudžeto drausmės, šiemet subalansavome tvarų metų biudžetą, stengiamės su rangovais atsiskaityti laiku. Vaikų ugdymo įstaigų renovacija mums yra prioritetas, todėl rezervavome lėšas, kad darbai vyktų sklandžiai, operatyviai ir būtų užbaigti laiku“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės direktorė Alma Vaitkunskienė.

Statybų įmonių vadovams šiandien pristatyti svarbiausi investiciniai projektai, planai kompleksiškai atnaujinti 5 didžiųjų miestų dalių viešąją infrastruktūrą. Tam numatoma skirti iki 43,5 mln. Eur. ES fondų lėšų.

Pasak Administracijos direktorės A. Vaitkunskienės, tokie abipusiai naudingi susitikimai su statybos įmonių vadovais savivaldybėje bus organizuojami periodiškai.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt