Vilniaus meras užsienyje studijuojančius lietuvius pakvietė karjeros siekti sostinėje

Šiandien būrys talentingų, užsienyje dar studijuojančių lietuvių, sostinės savivaldybėje susitiko su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi, Lietuvoje stažuojančiais specialistais bei lyderiaujančių įmonių vadovais. Susitikimas buvo gera proga jaunimui gauti atsakymus į rūpimus klausimus apie karjerą ir gyvenimo kokybę Vilniuje bei galimybė užmegzti įdomius kontaktus.


„Kiekvienas iš jūsų patys geriausiai žinote, ko norite gyvenime ir kur planuojate savo ateitį. Tačiau aš noriu pasakyti, kad man net abejonių nekyla, jog Vilniuje gyventi yra gera. Tai man dažnai patvirtina čia atkeliavę užsieniečiai ir patys lietuviai. Karjeros galimybių čia taip pat yra – tiek korporacijose, tiek kuriant savo verslą. Vilnius stengiasi būti vis greitesnis ir atviresnis, tuo išskirti iš kitų Europos miestų, todėl čia vis dažniau kuriasi tarptautinės kompanijos, startuoliai, nauji verslai, kurie ieško talentingų ir perspektyvių darbuotojų“, – susitikime su jaunimu kalbėjo Remigijus Šimašius, Vilniaus meras.


Renginyje dalyvavo daugiau kaip 60 užsienyje dar studijuojančių lietuvių ir 12 jau grįžusių iš užsienio stažuotojų, dirbančių įvairiose Vilniaus įmonėse ir kompanijose. Vilniuje veikiančių įmonių atstovai dalyviams pasakojo apie įsidarbinimo galimybes sostinėje, patikino, kad laukia iš užsienio sugrįžtančių jaunų specialistų, kuriems suteiks visas galimybes tobulėti Lietuvoje. Atstovai papasakojo, kaip į jaunimą žiūri tarptautiniai investuotojai, kaip vertinamas tarptautinis išsilavinimas ir patirtis, su kokiais ambicingais tarptautiniais projektais tenka dirbti jų darbuotojams.


Projektas „Talentai Lietuvai“, organizavęs užsienyje studijuojančių lietuvių susitikimą su savivaldybės bei Viliaus įmonių vadovais, vykdo unikalią stažuočių Lietuvos įmonėse programą, skirta užsienyje studijas baigusiems lietuviams. Programos „Talentai Lietuvai“ dalyviai stažuotes rinktis gali net 19-oje Lietuvoje veikiančių bei lyderių pozicijas užimančių įmonių.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt