Sostinės abiturientams-šimtukininkams – Vilniaus mero padėkos ir sveikinimai

Vilniaus Rotušėje surengta iškilminga šventė – apdovanoti 126 geriausiai mokyklą baigę vilniečiai. Net du ar daugiau šimtukus į savo brandos atestatą įrašiusiems abiturientams Vilniaus meras Remigijus Šimašius įteikė padėkos raštus ir linkėjo sėkmės būsimame gyvenimo etape.


„Padėkas įteikiu 126 abiturientams, dėkodamas už energiją ir įdėtą darbą. Ačiū ir jūsų mokytojams, tėveliams, draugams ir visiems, padėjusiems jums eiti užsibrėžtu keliu. Jaunų talentingų žmonių Vilniui labai reikia. Bene kiekvieną savaitę susitinku su verslo žmonėmis, kurie ruošiasi investuoti Vilniuje, ir jie visuomet klausia: ar čia yra pakankamai talentingų žmonių? Jūs esate tas Vilnius, kurio visi geidžia. Jūs esate tas Vilnius, kuris auga ir gražėja. Labai norėčiau, kad kiekvienas iš jūsų čia atrastų save ir savo laimę“, – abiturientus Rotušėje sveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.


Keturi Vilniaus abiturientai šįmet nudžiugino ypatingai gerais rezultatais – brandos egzaminų metu jiems pavyko gauti net po keturis šimtukus. Tokius gerus rezultatus pasiekė du Vilniaus jėzuitų gimnazijos abiturientai – Domas Augustaitis ir Tadas Bareikis, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos mokinys Nikita Daniliuk ir Vilniaus licėjaus mokinys Simonas Jatužis.


Po tris šimtukus gavo net 29 sostinės abiturientai iš Vilniaus licėjaus, Vilniaus Žirmūnų, Gabijos, Karoliniškių, Mykolo Biržiškos, Vilniaus jėzuitų, Jono Pauliaus II-ojo ir Žvėryno gimnazijų. Po 2 brandos egzaminų šimtukus gavo 93 Vilniaus moksleiviai.


Daugiau kaip du šimtukus surinko net 52 Vilniaus licėjaus mokiniai. Abiturentus pasveikino bei puikiais brandos egzaminų rezultatais šventės metu pasidžiaugė Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius. Vilniaus jėzuitų gimnazijoje daugiau kaip du šimtukus gavo 16 abiturentų, Žirmūnų gimanazijoje – 15, Mykolo Biržiškos gimnazijoje – 15 mokinių.


Abiturientų apdovanojimų iškilmės pradėtos Lietuvos himnu, po kurio mero Remigijaus Šimašiaus kvietimu tylos minute pagerbti vakar per teroro išpuolį Nicoje nukentėję asmenys. Abiturientams ir į renginį susirinkusiems svečiams koncertavo grupė „Kūjeliai“.

Daugiau nuotraukų

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]