Vilniaus oro uostas šiemet aptarnavo jau du milijonus keleivių

Vilniaus oro uostas liepos 20 d. išlydėjo savo dumilijoninį keleivį – šiemet toks keleivių skaičiaus rezultatas pasiektas kone mėnesiu anksčiau nei pernai. Pirmasis milijonas keliaujančių buvo aptarnautas balandžio pabaigoje, antrajam neprireikė net trijų mėnesių.

Šiemet per sausį-birželį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, keleivių srautas Vilniaus oro uoste padidėjo beveik 15 proc.

„Kiekvienais metais mūsų keleivių srautas vis didėja, tad ir jubiliejinius keleivius aptarnaujame vis anksčiau. Planuojame, kad metų pabaigoje turėtume peržengti ir 3,5 mln. keliaujančiųjų ribą, tad prieš akis laukia dar vieni rekordiniai metai. Dirbdami su oro linijomis siekiame užtikrinti kuo platesnį Vilniaus pasiekiamumą oro transportu, tad keleiviai, besirenkantys Lietuvos sostinę savo kelionių pradžiai ar galutiniam taškui, mus visada labai džiugina,“ – sakė Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Laimingasis dumilijoninis keleivis Paulius Kilbauskas buvo pasveikintas prieš aviakompanijos SAS skrydį į Kopenhagą. Jam įteikta Vilniaus oro uosto Privilegijų kortelė, leisianti iš sostinės keliauti dar patogiau.

Birželio pabaigoje Vilniaus oro uostas paminėjo dar vieną malonią sukaktį – per 25-erius Lietuvos Nepriklausomybės metus sostinėje aptarnauta 30 milijonų keleivių. Tą kartą sveikinimais buvo pradžiuginti visi „airBaltic“ orlaiviu iš Amsterdamo atskridę keleiviai.

Šiuo metu iš Vilniaus oro uosto reguliarius skrydžius vykdo 18 oro bendrovių, jos skraidina 53 kryptimis. Per šiuos metu sostinėje veiklą pradėjo nauja aviakompanija – „Germania“ startavo su skrydžiais į Ciurichą, taip pat pradėti skrydžiai į Birmingemą, išplėstas susisiekimas su Talinu, Londonu, Antalija. Jau rugpjūčio mėnesį aviakompanija „Wizz Air“ pradės skraidyti iš Lietuvos sostinės į Nicą, o nuo žiemos sezono skraidins keleivius į Barį, Reikjaviką ir Grenoblį. Kita žemų kaštų skrydžių oro bendrovė „Ryanair“ pradės vykdyti maršrutus į Lidsą, Berlyną ir Maltą.

Lietuvos oro uostų informacija