Kvietimas į viešąją konsultaciją dėl Vilniaus daugiafunkcio komplekso projekto

Vilniaus miesto savivaldybė ir Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės kviečia į viešąją konsultaciją dėl projekto „Daugiafunkcis sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo kompleksas“.

Viešosios konsultacijos tikslas – pristatyti projekto turinio pakeitimus, įvykusius po projekto viešo pristatymo 2016 m. vasario 18 d., aptarti privataus subjekto (koncesininko) atrankos sąlygas ir pasiūlymų vertinimo kriterijus, gauti rinkos dalyvių nuomonę dėl atrankos sąlygų ir atrankos proceso organizavimo aiškumo.

Pirkimo dokumentų projektą lietuvių kalba bei pagrindinių nuostatų santrauką anglų kalba galima peržiūrėti čia:

Viešoji konsultacija vyks 2016 m. rugpjūčio 11 d. 10.00 val. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje 2 aukšte (Konstitucijos pr. 3).
Registracija nuo 9.30 val.

Būsime dėkingi, jei apie savo ar kolegos dalyvavimą viešojoje konsultacijoje pranešite iki š. m. rugpjūčio 9 d. el. paštu regina.katkeviciene@vilnius.lt

Pastebėjimus ir pasiūlymus dėl konkurso dokumentų prašytume adresuoti projekto vadovei Rasai Kaširovienei rasa.kasiroviene@vilniausvystymas.lt