Sostinėje gatvių remonto darbai vyksta sparčiai – išasfaltuota ir Antakalnio gatvė

Gera žinia važiuojantiems Antakalnio gatve – vos per dvi savaites suremontuota gatvės atkarpa nuo Žolyno g. iki Nemenčinės plento. Sostinėje gatvių remonto darbai vyksta sparčiai – per pastaruosius porą mėnesių išasfaltuota jau daugiau kaip 34 kilometrai sostinės gatvių, iš viso šiemet suplanuota išasfaltuoti apie 40 kilometrų.

„Šiemet gatvių remonto darbai mieste vyksta itin sparčiai. Antakalnio gatvėje asfaltavimo darbai vyko ir naktimis, kad dienomis susidarytų kuo mažiau nepatogumų vairuotojams ir viešajam transportui. Iš visų šiemet suplanuotų suremontuoti gatvių atlikta jau didžioji dalis darbų. Ir tai tik pradžia – tęsime darbus ir kitąmet“, – sako Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

Remontuojant daugiau kaip kilometrą Antakalnio gatvės buvo sunaudota daugiau kaip 14 tūkst. kv. m asfaltbetonio: paklota nauja danga, baigiami remontuoti itin prastos būklės šaligatviai ir kelio bortai, po dviejų savaičių gatvė bus naujai paženklinta.

Likusią Antakalnio gatvės dalį planuojama remontuoti kitąmet. Šiuo metu rengiamas Antakalnio gatvės – nuo Šilo tilto iki Žolyno gatvės – rekonstrukcijos techninis projektas.

Šiemet Vilniuje taip pat išasfaltuota Kalvarijų g. (nuo Žalgirio iki Apkasų g), Laisvės pr. (nuo Buivydiškių g. iki st. „Vilniaus rajono poliklinika“), Kęstučio g. nuo Pušų iki Liubarto g., Titnago g. nuo Jankiškių g. link Gariūnų g., Sakališkių g. (nuo Pagubės g. iki Birelių sodų), Žolyno g., Mileišiškių g. (nuo Žolyno g. iki Mileišiškių Sodų g.), Salininkų g., Taikos g. (nuo Justiniškių-Taikos sankryžos iki Taikos g. 129), suremontuotos provėžos Savanorių pr. (nuo žiedo į Panerių pusę), Nemenčinės plente, S. Batoro ir Tuskulėnų gatvėse.

Asfaltavimo darbai šiuo metu dar vyksta Santariškių g. ir žiedinėje sankryžoje, Kovo 11-osios, Čekoniškių g., Kudirkos gatvėse, Viršupio – S. Batoro transporto mazge.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]