Savivaldybėje surengta viešoji konsultacija dėl Vilniaus daugiafunkcio komplekso projekto

Jau rugpjūčio mėnesio pabaigoje sostinės savivaldybė planuoja skelbti viešą konkursą Daugiafukcio sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo komplekso statybų projektui. Prieš paskelbdama svarbų konkursą, savivaldybė kartu su projekto rengėjais surengė viešą konsultaciją, kurioje dalyvavo potencialūs investuotojai bei Daugiafunkcio komplekso projektu besidomintys vilniečiai.

„Po daugiau nei 30 metų Vilniuje, ant Šeškinės kalvų atgaiviname Daugiafunkcio komplekso statybas. Tai visai Lietuvai svarbus projektas, tad noriu pasidžiaugti, jog vyksta viešoji konsultacija ir visi kartu galime pasikeisti nuomonėmis dar prieš skelbiant konkursą. Prie šio projekto ilgai dirbo daug specialistų, kurie sukūrė patrauklias konkurencingas ir sąžiningas konkurso sąlygas“, – kalbėjo sostinės mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius, kviesdamas dalytis nuomonėmis ir pastabomis.


Savivaldybė siekia sudaryti tokias konkurso sąlygas, kurių dėka Daugiafunkcis sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo kompleksas taps funkcionaliu ir kuo geriau pasitarnaus visuomenės poreikiams. Iki rugpjūčio 20 d. dar laukiama pastabų ir pasiūlymų dėl būsimo projekto konkurso sąlygų, vertinimo kriterijų ar atrankos proceso organizavimo, nes konkurso dokumentai dar derinami ir gali būti koreguojami.


Kviečiame susipažinti su pirkimo dokumentais lietuvių kalba bei pagrindinių nuostatų santrauka anglų kalba čia.
Pastebėjimus ir pasiūlymus dėl konkurso dokumentų kviečiame siųsti projekto vadovei Rasai Kaširovienei rasa.kasiroviene@vilniausvystymas.lt iki š.m. rugpjūčio 20 d.

Numatoma, kad sutartis su konkursą laimėsiančiu koncesininku įsigalios 2018 m. birželio mėnesį. Nuomos sutarties trukmė – iki 25 metų. Visas komplekso nekilnojamasis turtas nuosavybės teise priklausys savivaldybei. Planuojamų kapitalo investicijų vertė – 88,4 mln Eur su PVM.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt