Būsimi reklamos talentai populiarins Vilniaus viešąjį transportą

Sostinėje prasidėjo keturių dienų kūrybinės dirbtuvės „Švaraus miesto transportas“. Į jas susirinkę kūrybingi jaunuoliai ieško inovatyvių sprendimų, kurie skatins vilniečius rinktis viešąjį transportą. Reklamos mokykla „The Atomic Garden Vilnius“, bendradarbiaudama su savivaldybės įmone „Susisiekimo paslaugos“ sukvietė jaunuolius iš Vilniaus bei kitų miestų kurti geriausias idėjas viešajam transportui populiarinti, pritraukti naujų keleivių, kurie iki šiol kasdieniams maršrutams po Vilnių rinkdavosi automobilį. Pasak renginį atidariusio Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus, tinkamai išnaudoti viešąjį transportą gali bet kuris miestas.

„Viešojo transporto patirtis neprasideda įlipus į autobusą ar troleibusą – ji prasideda nuo namų durų, nuo stotelės, į kurią atvyksta viešasis transportas, ir šios transporto rūšies svarba mieste vis labiau augs. Atnaujindami Vilniaus viešąjį transportą, pasitelksime įvairias priemones: per kelerius metus į sostinės gatves išriedės šimtai naujų transporto priemonių, atnaujinamos keleivių laukimo stotelės, kurioms trūko tinkamo grindinio, greit pristatysime projektą, kuris padės išspręsti dviračių vežimo viešame transporte problemą. Todėl tikimės, kad viešąjį transportą rinksis ir savo laiką taupys vis daugiau vilniečių – ypač tų, kurie iki šiol savo kelionėms renkasi automobilius“, – sakė miesto meras.


Apie 40 atrinktų dalyvių dieną naktį dirbs prie savo idėjų, gilindamiesi į viešojo transporto patrauklumo problemą ir pasiūlys sprendimų, kurie pagerins viešojo transporto įvaizdį ir pritrauks daugiau keleivių. Juos konsultuos ir vertins geriausi Lietuvos reklamos profesionalai bei svečiai iš užsienio. Dalyvių idėjas vertins autoritetinga komisija. Atrinktosios idėjos autoriai, dviejų žmonių komanda, laimės stipendiją mokytis reklamos mokykloje „The Atomic Garden Vilnius“, turės progą tobulinti savo idėją ir kitais metais parodyti ją Vilniui. Tai yra viena pirmųjų iniciatyvų, kurios metu labai konkurencingos reklamos industrijos atstovai susivienija dėl darnaus judumo idėjos Vilniuje.


Daugiau apie renginį:

Programa:

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt