Atnaujintame Justiniškių sporto aikštyne – azartiška kova dėl miesto taurės

Atnaujintame Justiniškių sporto aikštyne šiandien užvirė tikra sportinė kova – antrus metus vykusioje Vilniaus miesto sporto šventėje vyko tarptautinis krepšinio „3×3“ turnyras, kuriame jaunimas varžėsi dėl Vilniaus miesto taurės. 9 profesionalų komandos iš Lietuvos ir užsienio kovėsi dėl geriausiųjų vardo. Kiekvienos grupės pirmųjų vietų nugalėtojams įteiktos Vilniaus miesto savivaldybės taurės, medaliai bei rėmėjų dovanos.

„Atnaujintuose sporto aikštynuose dabar nuolat vyksta įvairūs turnyrai, sulaukiantys didelio tiek vilniečių, tiek svečių iš užsienio dėmesio. Džiaugiuosi, kad šiemet po daugiau nei dviejų dešimtmečių buvo atnaujintos beveik dvi dešimtys krepšinio aikštelių. Tikiuosi, kad tai labai paskatins žmonių aktyvumą ir norą sportuoti, nes sporto gerbėjai dabar tikrai turės daugiau galimybių arčiau namų ar prie mokyklų saugiai ir patogiai žaisti krepšinį“, – sakė sporto sritį kuruojantis mero pavaduotojas L. Kvedaravičius.

Krepšinio turnyras tapo oficialiu FIBA turu, todėl komandos turės galimybę rinkti taškus ir laimėti pakvietimus į FIBA rengiamus čempionatus.

Taikos gatvėje prie 44-48 daugiabučių namų esančiose dvejose krepšinio aikštelėse atnaujinta duobėta, aptrupėjusi danga, o aikštelių pakraščiai sustiprinti grunto ir skaldos mišiniu bei pažymėtos krepšinio aikštės linijos. Tvirtą ir lygią dangą turinti aikštelė puikiai pritaikyta čia sportuojantiems vilniečiams.

Gatvės krepšinio turnyre medaliais ir rėmėjų prizais apdovanotos visos geriausiai pasirodžiusios komandos, o trims įteiktos ir miesto taurės.

Tarptautiniame krepšinio turnyre buvo surengtas ir tritaškių konkursas. Čia lygių nebuvo vilniečiui Janui Jurko. Konkurso snaiperiui mero pavaduotojas įteikė vardinį krepšinio kamuolį.

Vilniaus savivaldybė, norėdama prisidėti prie moksleivių ir bendruomenių sveikatinimo, aktyvesnio laisvalaikio ir krepšinio populiarinimo, atnaujino 18 krepšinio aikštelių prie mokyklų ir viešosiose erdvėse.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]