Naktiniais autobusais per metus važiavo beveik 80 tūkst. keleivių

Prieš metus į Vilniaus gatves grįžo naktiniai autobusai. Per tą laiką – 110 naktų – autobusais važiavo 77990 keleivių. Penktadienio ir šeštadienio naktimis naktiniai autobusai kursuoja nuo 23.30 val. iki 3 val., 45-50 minučių intervalu.

Vidutiniškai per vieną penktadienio naktį naktiniuose maršrutuose parduodama 776 bilietai, šeštadienio – 635. Rekordiškas keleivių skaičius buvo Naujųjų metų naktį – parduota 2649 bilietai.

Iš viso autobusai važiuoja penkiais maršrutais. Jų tinklas sudarytas taip, kad miesto centre ilgiau užsibuvę žmonės galėtų saugiai grįžti namo į tankiausiai apgyvendintus Vilnius kvartalus. Sudaryti tvarkaraščiai taip pat palankūs žmonėms – namus jie gali pasiekti vienu persėdimu iš vienos transporto priemonės į kitą Vinco Kudirkos ar Žaliojo tilto stotelėse.

Naktinio viešojo transporto maršrutai:

101N – Saulėtekis-Žygimantų g. -Savanorių-Laisvės pr. – Fabijoniškės;
102N – Pilaitė-Žvėrynas-Žygimantų-Maironio g.-Stotis;
103N – Santariškės-Didlaukio-Kalvarijų-Pylimo g.-Stotis-Gerosios Vilties st.;
104N – Ateities-Žirmūnų-Pylimo g.-Naujininkai;
105N – Pašilaičiai-Šeškinė-Konstitucijos pr.-Žygimantų g.-Polocko st.;

Naktiniuose maršrutuose galioja tik iš vairuotojo pirktas bilietas.

Maršrutų tvarkaraščiai skelbiami interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, naktinę kelionę galima susiplanuoti ir mobiliuosiuose telefonuose – m.stops.lt.
Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]