Dėl Vilniaus mero taurės varžėsi dešimt futbolo komandų

Šįvakar sostinės Senvagės gimnazijos stadione vyko Bendruomenės futbolo turnyras Vilniaus miesto mero taurei laimėti. Dėl jos varžėsi net dešimt futbolo komandų. Prieš metus įrengtame dirbtinės dangos futbolo aikštyne buvo surengtas turnyras, kuriame dalyvavo Seimo, Savivaldybės, Policijos, Ugniagesių, Lietuvos futbolo federacijos ir kitos komandos.


Šiemet turnyras vyko rato sistema – visos ekipos tarpusavyje susitiko po kartą, žaisdami 8 prieš 8, po septynias minutes. Šių metų turnyro nugalėtojais tapo ir pereinamąją mero taurę laimėjo Seimo komanda, 2-ąją vietą užėmė Lietuvos futbolo federacijos futbolininkai, trečioji atiteko Vilniaus miesto savivaldybės komandai. Mero taurę nugalėtojams įteikė Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.


„Džiaugiuosi, kad šis turnyras tampa gražia Vilniaus futbolo bendruomenės tradicija. Tai yra vienas iš pavyzdžių kaip galima sporto aikštelėse suburti įvairių bendruomenių atstovus ir kartu aktyviai praleisti laiką ”, – perduodamas mero taurę Seimo komandai, sakė Vilniaus mero pavaduotojas.

Taip pat apdovanoti rezultatyviausias, jauniausias ir vyriausias žaidėjai, geriausias vartininkas. Prizą atsiėmė ir korektiškiausia komanda. Rezultatyviausiu tapo futbolininkas, buvęs rinktinės žaidėjas, įmušęs penkis įvarčius Gražvydas Mikulėnas iš Seimo komandos, geriausias vartininkas-Aidas Medeišis iš tos pačios komandos nepraleidęs nei vieno įvarčio per visą turnyrą.

Turnyrą laimėjusi Seimo komanda gavo ir specialų prizą – rungtynes su Vilniaus „Žalgirio“ profesionalų aštuntuku, kurias ir laimėjo rezultatu 2:1.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]