Konstitucijos egzaminui šiandien – 10 metų!

Šiandien, 12 val., Vilniaus miesto bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine ir pasitikrinti savo Konstitucijos žinias. Jubiliejiniame 10-ame Konstitucijos egzamine taip pat kviečiami dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, moksleiviai ir nuteistieji. Egzamino užduotys parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: mokiniams, teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir nesiekiantiems teisinio išsilavinimo.

Konstitucijos egzaminas vyks Vilniaus miesto savivaldybės patalpose adresu: Konstitucijos pr. 3, II aukštas (Tarybos posėdžių salė). Egzamino trukmė 45 min.

Visus mūsų bendruomenės narius, norinčius pasitikrinti teisines žinias, kviečiame registruotis į Konstitucijos egzaminą 2016 portale DELFI ir (arba) rugsėjo 27 d. 12 val. atvykti į miesto savivaldybę, adresas Konstitucijos pr. 3.

I etapas

Rugsėjo 27 d. Jame galės dalyvauti visi piliečiai ir savivaldybių darbuotojai. Numatoma egzamino pradžia – 12 val. I etapo metu dalyviai atsakinės į 30 klausimų.
Norintieji laikyti egzaminą savivaldybėse iki rugsėjo 22 d. kviečiami registruotis portale, tačiau egzaminą laikyti savivaldybėse leidžiama ir iš anksto neužsiregistravusiems asmenims.

Piliečiai ir teisinį išsilavinimą turintys ar teisę studijuojantys asmenys egzaminą taip pat galės laikyti internetu portale www.delfi.lt. Internetu laikyti egzaminą galima bus rugsėjo 27 d. nuo 12 val. iki 13 val. Laikantieji internetu dalyvaus tik I egzamino etape.

II etapas

Spalio 13 d. skirtas geriausiai I etape pasirodžiusiems piliečiams ir savivaldybių darbuotojams.
Į II etapą patekę egzamino dalyviai apie laikymo vietą ir laiką bus informuoti individualiai.
Konstitucijos egzamino 2016 laimėtojai bus pasveikinti 2016 m. spalio 26 d. per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje.

Daugiau informacijos: Valentinas Šapalas, 211 2399, valentinas.sapalas@vilnius.lt bei www.konstitucijosegzaminas.lt