Lietuvos apeliacinis teismas atmetė nepagrįstą vežėjų skundą – sostinės savivaldybė tęs privačių vežėjų konkursą

Sostinės savivaldybė praneša, kad šiandien Lietuvos apeliacinis teismas priėmė nutartį byloje dėl Vilniaus apygardos teismo 2016 m. liepos 1 d. sprendimo civilinėje byloje pagal smulkaus vežėjo UAB „Edineras“ ieškinį Vilniaus miesto savivaldybės administracijai – dėl pirkimų sąlygų pakeitimo vykdant Vežėjų parinkimo keleivių vežimui vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Vilniaus mieste pirkimo procedūrą. Lietuvos apeliacinis teismas atmetė UAB „Edineras“ apeliacinį skundą ir paliko nepakeistą 2016 m. liepos 1 d. Vilniaus apygardos teismo sprendimą, o tai reiškia, kad savivaldybės organizuoto pirkimo sąlygos buvo teisėtos.

Primename, kad prieš tai Vilniaus apygardos teismo sprendimu jau buvo nuspręsta atmesti UAB „Edineras“ ieškinį savivaldybei.

Šiandieninė Lietuvos apeliacinio teismo nutartis įsiteisėja nuo priėmimo dienos, todėl Vilniaus apygardos teismo nuo gegužės mėnesio iki šiol taikytos laikinosios apsaugos priemonės panaikintos. Savivaldybė apgynė savo teisumą ir gali tęsti konkurso procedūras.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt