Vilniečiai kviečiami dalyvauti iniciatyvoje „Praleisk rudenį aktyviai!“

Sostinės gyventojai rudenį kviečiami praleisti aktyviai ir išbandyti daugybę nemokamų sporto bei sveikatingumo užsiėmimų.

„Praleisk rudenį aktyviai!“ iniciatyvos metu „Sveikas miestas“ drauge su Vilniuje veikiančiais klubais ragina visus neužsisėdėti namuose šaltuoju metų laikotarpiu ir sudalyvauti įvairiose nemokamose treniruotėse, kurios vyks iki pat rudens pabaigos.

Fechtavimo treniruotės

Edvino Krungolco fechtavimo klubas kviečia išbandyti fechtavimą. Fechtavimas – elegantiškas, prestižinis ir modernus dvikovos sportas, paremtas tradicijomis atėjusiomis dar iš viduramžių. Tai ne tik fizinis, bet ir psichologinis bei taktinis iššūkis sau pačiam ir varžovui, ne tik raumenų, bet ir smegenų mankšta.
Atviros visiems fechtavimo treniruotės vyks kiekvieną pirmadienį 18 val. Mykolo Romerio universitete, antrojo korpuso sporto salėje (Ateities g. 20).

Ledo ritulio treniruotės vaikams

Išbandyti savo jėgas ant ledo kviečia žinomos Vilniuje ledo ritulio mokyklos „Hockey Punks Academy“ treneriai.
Atviros treniruotės vaikams (nuo 5 metų) vyks kiekvieną spalio ir lapkričio antradienį 16 val.
Siekiant aprūpinti mažuosius būsimus treniruočių dalyvius pačiūžomis bei apsaugomis, į užsiėmimus vykdoma išankstinė registracija el. paštu: info@sveikasmiestas.lt. Registruojantis svarbu nurodyti vaiko pėdos dydį bei ūgį.
Treniruotės vyksta „Utenos“ pramogų arenoje (Ąžuolyno g. 9).

Kapueiros užsiėmimai

„Capoeira Ficag Lietuva“ – pirmoji kapueiros mokykla Lietuvoje kviečia vilniečius išbandyti šį unikalų, autentišką brazilų kovos meną. Kapueiros treniruotėse kviečiami dalyvauti tiek vyresni, tiek jaunesni, merginos bei vaikinai, specialaus fizinio pasirengimo šioms treniruotėms taip pat nereikia.
Pirmoji atvira treniruotė vyks spalio 19d. (trečiadienį) 19.30 val., antroji – lapkričio 23 d. (trečiadienį) 19.30 val. Treniruotės vyks adresu: Žemaitės g. 21 (4 įėjimas, 3 aukštas).

Zumbos treniruotės

Tiems, kam labiau patinka kardio treniruotės, šokiai – siūloma sudalyvauti nuotaikingose ir gerai nuteikiančiose zumbos atvirose treniruotėse su žaviąja trenere Auguste priešakyje.
Zumbos užsiėmimai vyks spalio 30 d (sekmadienį) 16 val. ir lapkričio 20 d. (sekmadienį) 16 val. „Lazdynų baseino“ sporto salėje (Erfurto g. 13).

Specialios treniruotės moterims ir merginoms

Spalio 15 d. (šeštadienį) 10 val. vyks energinga ir triukšminga treniruotė „Pound“, skirta viso kūno stiprinimui.
Spalio 21 d. (penktadienį) 9.30 val. organizuojama vieša „Fitball“ treniruotė. Tai jėgos treniruotė, skirta stiprinti raumenims, ištvermei ugdyti, kūno lankstumui ir pusiausvyrai gerinti.
Lapkričio 4d. (penktadienis) moterys kviečiamos nemokamai sportuoti treniruoklių salėje.
Šias treniruotes organizuoja moterų ir merginų sporto klubas „MyGym“ (Laisvės pr. 125). Į užsiėmimus moterims ir merginoms yra vykdoma išankstinė registracija el. paštu: info@mygym.lt.

Dar vienas moterų ir merginų sporto klubas „Vilniaus šeipingo klubas“ (Kalvarijų g. 125/2) taip pat kviečia moteris prisijungti prie atvirų treniruočių – spalio 19 d. (trečiadienį) 15.10 val. vyks treniruotė „Pound“ ir spalio 21 d. (penktadienį) 17.00 val. organizuojamas specialus „Step+ABL“ užsiėmimas.
Į šiuos užsiėmimus taip pat reikia registruotis el. paštu: info@aerobika.lt.

Šiaurietiškojo ėjimo pamokos

Šiaurietiškasis ėjimas grįžta į Bernardinų sodą su charizmatiškuoju instruktoriumi Andriumi Jelaga priešakyje. Nemokami užsiėmimai vyks spalio 8 ir 15 dienomis, taip pat visus lapkričio šeštadienius. Pamokų dalyviai bus laukiami 10 val. prie Bernardinų sodo pagrindinių vartų.
Šiaurietiškojo ėjimo lazdas bus galima gauti atvykus į susitikimo vietą.

Nemokamos specialistų treniruotės sporto ir sveikatingumo klube

Sporto ir sveikatingumo klubas „Diva Namai” kviečia visus sportuoti Vilniaus centre, (Gedimino pr.16) šiose nemokamose treniruotėse:

Spalio 17 ir 19 dienomis 7.15 val. rytą pasitikite žvaliai kalanetikos treniruotėje treniruotėje,
Spalio 19 ir 24 dienomis 10.30 val. kineziterapijos specialistė kviečia visas mamytes su savo atžalomis iki vienerių metukų amžiaus dalyvauti „Mama ir vaikas” užsiėmimuose bei pašėlusi ir nuolat kupina energijos trenerė Evelina kviečia moteris apsilankyti ir „Body Interval” treniruotėse Spalio 18 ir 20 dienomis 17.30 val.
Registruotis į treniruotes reikia bendruoju el.paštu: info@divanamai.lt (registruodamiesi nurodykite: Vardą; Pavardę; Telefono numerį; Į kokį užsiėmimą, kokią dieną bei kurią valandą registruojatės; Temoje parašykite: Sveikas miestas). Užpildę registracijos anketą ir gavę patvirtinimą, žinosite, kad tikrai galite atvykti į treniruotę, kurią užsiregistravote.

Tai Či treniruotės

Šaltuoju metu sostinės gyventojai taip pat gali mėgautis ir Lietuvos Taidzičiuan asociacijos organizuojamomis atviromis Tai Či treniruotėmis.

Užsiėmimai vyksta: Vilniaus inžinerijos licėjuje (Antakalnio g. 120) šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 8 val.; Vilniaus Saulėtekio vidurinėje mokykloje (Kaminkelio g. 10, salė Nr. 50) nuo 8.45 val.; Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje (Naugarduko g. 7) šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 8.30 val.; Vilniaus J. Lelevelio vidurinėje mokykloje (Antakalnio g. 33) šeštadienis nuo 8 val. ir sekmadieniais nuo 16 val.; Vilniaus Lelevelio vidurinėje mokykloje (Minties g. 3) šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 9 val.

Daugiau informacijos:
Karolina Dilytė
+370 (657) 82318
karolina@sveikasmiestas.lt
www.sveikasmiestas.lt