Vilniaus mieste – gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad spalio 19 d., 11 val. 52 min. bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos centralizuoto valdymo sirenos taip pat bus aktyvuota trumpųjų perspėjimo pranešimų, perduodamų į gyventojų mobiliuosius telefonus, sistema.

11 val. 55 min. gyventojai apie patikrinimą bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją. Prašome įsijungti radijo imtuvus arba Lietuvos televizijos programą, išklausyti informaciją ir elgtis pagal skelbiamas rekomendacijas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vykdomo garso perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimo metu pranešimai į mobiliuosius telefonus bus perduodami nuo 11 val. 52 min. iki 11 val. 57 min.

Norint, kad gyventojai pasitikrintų, ar teisingai atlikti nustatymai mobiliuose telefonuose trumpųjų perspėjimo pranešimų priėmimui, pranešimai nurodytu laiku bus siunčiami kas minutę (gavus vieną pranešimą, kartojamų pranešimų mobilusis telefonas nepriims).

Garso perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimo metu trumpuosius pranešimus į mobiliuosius telefonus gaus tie gyventojai, kurie savo mobiliajame telefone yra aktyvavę šių pranešimų priėmimo funkciją su kuriomis galima susipažinti internetinėje svetainėje http://www.gpis.vpgt.lt/

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt