„Vilniaus šilumos tinklai“ atveria interneto svetainę

Startuoja AB „Vilniaus šilumos tinklai“ interneto svetainė – www.chc.lt . Sostinės gyventojai čia ras informaciją apie šilumos ūkio perėmimo iš jį nuomojančios UAB „Vilniaus energija“ procesus, kurie bus aktualūs keičiantis paslaugos teikėjui.

Perėmimo procesui baigiantis, bus atlikta svetainės funkcijų plėtra, kuri centralizuoto šilumos tiekimo vartotojams sudarys sąlygas greitai ir paprastai tapti naujojo šilumos tiekėjo – AB „Vilniaus šilumos tinklai“ klientais. Bendrovei pradėjus ūkinę veiklą, jos tiekiamos šilumos vartotojai svetainėje ras ne tik sąskaitas už gautas paslaugas, bet ir čia pat galės jas apmokėti, sužinos apie galimybes ir sąlygas prisijungti prie šilumos tinklų, esant avarijai tinkluose – operatyviai gaus žinią apie planuojamą avarijos likvidavimo laiką ar išankstinę informaciją apie numatomus profilaktikos darbus ir pan.

Interneto svetainėje AB „Vilniaus šilumos tinklai“ pasitinka lankytojus ir su nauju ženklu.

„Bendrovės logo keitimas, tai nėra tik prekės ženklo keitimas. Šiuo sprendimu mes aiškiai pasakome, kad penkiolika metų nuomojamą šilumos ūkį perimsime į atsinaujinusią bendrovę, pasirengusią dirbti vadovaujantis pažangiais vadybos principais. Bendrovės ūkinės veiklos turinys nesikeis – vykdysime šilumos gamybos ir tiekimo funkcijas, tačiau jos bus įgyvendinamos pritaikant geriausią europinę praktiką“, – sako AB „Vilniaus šilumos tinklai“ direktorius Mantas Burokas.

Violeta Kiburytė, Komunikacijų vadovė, [email protected], tel. 210 7432; 8-686 71280