Vilniaus meras susitiko su NATO štabo Lietuvoje vadovu

Vilniaus savivaldybėje šiandien lankėsi NATO Pajėgų Integravimo Vieneto (NPIV) Lietuvoje vadovas pulkininkas Jacob Larson ir kiti štabo kariai, kurie išsamiai papasakojo apie štabo veiklą Lietuvoje bei susitiko su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi.


„Džiaugiuosi, kad šiandien iš pirmų lūpų galime išgirsti apie NATO štabo veiklą Lietuvoje. Puikiai suprantame ir vertiname tai, kad turime NATO būstinę Lietuvoje. Tikiuosi, kad jums patinka Vilnius ir jaučiatės čia puikiai. Esate ir Lietuvos ambasadoriais savo šalyse, todėl mums svarbu, kad Vilnius jums būtų artimas ir svetingas“, – karininkams susitikimo metu sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.


NATO Pajėgų Integravimo Vieneto (NPIV) Lietuvoje karininkai ir seržantai iš įvairių NATO valstybių, tęsdami pažinčių su visuomenės ir verslo atstovais programą, smulkiau pristatė vieneto veiklą. Svečiai papasakojo apie vieneto veiklą, užduotis ir tikslus, bei atsakė į klausytojams kilusius klausimus. Po NATO veiklos pristatymo, „Go Vilnius“ vadovas Darius Udrys svečiams papasakojo apie Vilnių, turizmo, verslo bei plėtros galimybes.


Pulkininkas Jakobas Larsenas džiaugiasi turėdamas galimybę susipažinti su Vilniaus meru bei kitais savivaldybės atstovais ir taip tęsti pažinčių su visuomenės ir verslo atstovais programą. Prieš susitikimą savivaldybėje NATO Pajėgų Integravimo Vieneto (NPIV) Lietuvoje kariai lankėsi Vilniaus Oro uoste, UAB „Semiconductors“, po susitikimo – vyko į „Techparką“, vėliau apžiūrėjo sostinės senamiestį.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]