„Uber“ švenčia pirmąjį gimtadienį Lietuvoje

„Uber“ paminėjo savo pirmąjį gimtadienį Vilniuje. Viešbutyje „Comfort Hotel LT“ vykusioje gimtadienio šventėje dalyvavo Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, Kauno vicemeras Simonas Kairys, VšĮ „GO Vilnius“ vadovas Darius Udrys, verslo atstovai.

„Džiugu, kad greitas ir atviras Vilnius pritraukė tokį stiprų prekės ženklą ir tokias kokybiškas paslaugas. Jau vieneri metai esame svarbi tarptautinės platformos, keičiančios požiūrį į miesto transportą, dalis. „Uber“ vilniečiams ir miesto svečiams suteikė naują alternatyvą keliauti: ragaujame pirmuosius dalijimosi ekonomikos vaisius, o miesto žmonės jaučia apčiuopiamą naudą – po Vilnių gali važiuoti pigiau, saugiau ir paprasčiau“, – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Jis priminė, kad „Uber“ Vilniuje buvo įsteigta rekordiškai greitai – nuo memorandumo pasirašymo su savivaldybe iki pilotinės paslaugos paleidimo praėjo vos trys savaitės.

Vytauto Černiausko, „Uber“ operacijų ir logistikos vadovo Lietuvoje, teigimu, greita veiklos pradžia ir sparti plėtra įkvepia nesustoti. Jis taip pat akcentavo Vilniaus svarbą kompanijai globaliu mastu.

„Per vienerius metus pasiekėme daug: pasiūlėme alternatyvų būdą keliauti mieste, atidarėme inžinerijos centrą bei pavėžėjimo paslaugų palaikymo padalinį, stengiamės aktyviai įsilieti į miesto gyvenimą ir tapti jo dalimi. Šimtai partnerių-vairuotojų, apie 20 tūkstančių nuolatinių aktyvių programėlės naudotojų ir svečiai iš 64-ių valstybių jau naudojosi „Uber“, kad galėtų judėti šiame puikiame mieste”, – sakė Vytautas Černiauskas.

Jis taip pat atkreipė dėmesį, kad „Uber“ nuolat didina investicijas Vilniuje.

„Atidarę inžinerijos centrą Vilniuje atradome ir daugybę talentingų žmonių. Čia jie gali kurti, tobulinti ir palaikyti skaitmenines technologijas, kurios leidžia „Uber“ programėlei veikti visame pasaulyje“, – pažymėjo „Uber“ atstovas.

Gimtadienio šventėje didelis dėmesys buvo skirtas visai partnerių-vairuotojų ir keleivių bendruomenei, be kurios pavėžėjimo paslaugos Vilniuje nebūtų įmanomos.

Renginyje dalyvavusi „Uber“ partnerė-vairuotoja Taisija Duplina pasakojo, kad Lietuvoje atsiradusios pavėžėjimo paslaugos pakeitė jos gyvenimą. „Tai trys viename: džiaugsmas vairuoti, nuolatinis bendravimas su įdomiais žmonėmis ir pajamų šaltinis. Vairavimas – mano aistra, o bendravimas su keleiviais duoda daugybę teigiamų emocijų. Jei nevairuoju 2-3 dienas iš eilės, spėju pasiilgti. Ypač džiugina, kai keleiviai puikiai įvertina kelionę. Net pradėjau ieškoti, kur galėčiau mokytis anglų kalbos, nes noriu susikalbėti ir su užsieniečiais. Ši veikla mane motyvuoja“, – pasakojo entuziastinga 62-ejų metų T. Duplina.