Katedros aikštėje – Kalėdų eglučių paroda

Nuo gruodžio 2 dienos Vilniaus Katedros aikštėje, šalia Kalėdų miestelio įsikūrė Kalėdų eglučių alėja-paroda, kurioje vilniečiai ir miesto svečiai gali ne tik grožėtis nuotaikingai išpuoštomis eglėmis, pasisemti puošybos idėjų, bet ir išmaniai užsisakyti patikusią eglę į namus!


Kalėdų miestelio organizatoriai kartu su eglutes.lt šiemet lankytojams siūlo naują paslaugą – galimybę įsigyti kalėdinę eglutę, pasinaudojus šiuolaikinėmis moderniomis priemonėmis – tereikės nuskenuoti prie eglutės esantį QR kodą savo mobiliajame telefone esančia programėle arba užsisakyti internetu. Elektroninės parduotuvės eglutes.lt darbuotojai pasirinktą eglutę pristatys nurodytu adresu, patogiu sutartu laiku. Parodoje pristatomų eglučių puošyba rūpinasi floristas Marius Kiaunė, o šviečiančiomis girliandomis – UAB „USI International“.


Kalėdų miestelis šiemet – ne vien smagi mugė, tai visas šventinių idėjų miestas, kuriame galima rasti kuo papuošti namus, ką dovanoti artimiesiems ir draugams, pasisemti puošybos idėjų. Žiemos švenčių laikotarpiu Vilniaus Katedros aikštė tampa lankomiausia miesto vieta, pilna šviesų, kalėdinių kvapų ir šventinio šurmulio.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt