Paskelbtas Lazdynų baseino rangos konkursas – Vilnius turės naują modernų baseiną

Šiandien savivaldybė paskelbė daugiafunkcio Lazdynų sveikatinimo centro rangos konkursą. Praėjusiais metais pristatyta architektūrinė idėja virsta baseino statybomis – parengus baseino projektą ir gavus visus leidimus, pradėtas rangos darbų konkursas. Naujas plaukimo baseinas Vilniuje nebuvo statomas jau tris dešimtis metų.


„Naujo daugiafunkcio Lazdynų sveikatinimo centro laukia visi – tiek profesionalūs sportininkai, tiek plaukimą, kaip pramogą, laisvalaikiu mėgstantys vilniečiai. Jame veiks ne tik baseinų kompleksas, bet ir treniruočių salės, sveikatinimo centrai, pirčių zonos. Viskas centre pirmiausia orientuota į kokybiškų sveikatinimo ir rekreacijos paslaugų teikimą. Džiugu, kad pastačius naują baseiną galima bus pritraukti daugiau jaunimo, auginti naują profesionalių plaukikų kartą, skatinti žmones rinktis kokybišką, bendrą savijautą gerinančio laisvalaikio leidimą“, – sako Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.


Rangos darbų konkurso laimėtojas po sutarties pasirašymo turės ne trumpiau kaip per 18 mėnesių ir ne ilgiau kaip per 30 mėnesių pastatyti naują, Tarptautinės plaukimo federacijos reikalavimus atitinkantį daugiafunkcį sveikatinimo centrą, kuriame veiks vieni moderniausių Baltijos šalyse 25 ir 50 metrų plaukimo baseinai. 50 metrų baseinas bus skirtas plaukimui, o 25 metrų – šuoliams į vandenį. Reguliuojamas baseino gylis suteiks galimybę centre treniruotis ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir visiems norintiems: vandens pramogų mėgėjams, senjorams, vaikams, mamytėms su mažyliais, neįgaliesiems. Šalia plaukimo baseinų bus įrengtos 1 000 ir 200 sėdimų vietų dydžio tribūnos žiūrovams. Centre bus įrengti šiuolaikiški persirengimo kambariai, pagalbinės patalpos kitoms sporto šakoms, modernūs dušai, keletą šimtų vietų tribūnos, automobilių stovėjimo aikštelė.Lazdynų baseino projektas parengtas pagal ūkio subjektų grupės – UAB „Infes“ (pagrindinis partneris), „Slangen+Koenis International B.V.“, UAB „Cloud Architektai“, UAB „Sweco Lietuva“ pasiūlytą architektūrinę idėją.

Tikimasi, kad sutartis bus pasirašyta 2017 m. pavasarį. Tikimasi, kad rangovai darbus atliks greičiau ir jau 2018 m. pabaigoje vilniečiai galės džiaugtis nauju moderniu baseinu.

Skelbimą apie pirkimą galima rasti čia

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt