Savivaldybėje – fotoparodos „festivalio „Mozaika“ akimirkos“ atidarymas

Visus vilniečius ir ne tik, draugus, kada nors buvusius tarptautiniame gatvės teatro festivalyje „Mozaika“ ar tiesiog mėgstančius teatrą bei fotografijas, kviečiame aplankyti fotoparodą „festivalio „Mozaika“ akimirkos“ Vilniaus savivaldybės antro aukšto fojė. Parodos atidarymas – gruodžio 8 dieną 17 val.

„Tarptautinis gatvės teatrų festivalis jau 11 metų džiugina savo ryškiais, spalvingais, išradingais ir neužmirštamais pasirodymais. Per tą laiką sukauptas bagažas ne tik prisiminimų, kontaktų, bet ir nuotraukų, todėl kilo natūrali mintis, kad pats laikas pasidalinti jomis, surengiant parodą“, – sakė parodos autorė Laima Ašakaitė.

Tarptautinis gatvės teatro festivalis „Mozaika“ jau 11 metų Vilniaus senamiesčio teatro vykdomas festivalis. Tradiciškai „Mozaika“ vyksta rudens lygiadienio metu, todėl jo tema – lygiadienis, kurią galima kūrybiškai interpretuoti lygsvaros ieškojimu: juoda – balta, šviesa – tamsa, ir kita. Savo pasirodymuose festivalio kūrėjai naudojaa ugnį, kaip šviesos, gyvybės simbolį, kuris būtent tamsoje atsiskleidžia visu savo grožiu.

Festivalyje yra dalyvavę kolektyvai, aktoriai iš Olandijos, Vengrijos, Jugoslavijos, Lenkijos, Prancūzijos, Italijos, Turkijos, Latvijos, Bulgarijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Estijos. Festivalis – galimybė startuoti jauniems kūrėjams, įgyti patirties, pristatyti nestandartines idėjas.

Paroda veiks iki gruodžio 17 dienos.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt