Kalėdų karavanas iš Rotušės aikštės pradėjo kelionę po šalies mokyklas

Šiandien tradicinis Kalėdų karavanas išlydėtas iš sostinės Rotušės aikštės į 17-ąją kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius. Kalėdų karavanas šiemet padės surinkti ir atnaujinti šalies mokyklų sporto inventorių.


„Džiugu, kad Kalėdų karavanas tapo neatskiriama Vilniaus ir visos Lietuvos gyvenimo dalimi. Karavanas atpažįstamas, jis laukiamas, jis pasitinkamas ir išlydimas su pačiomis geriausiomis emocijomis. Karavanas jau tapo mūsų gerumo ir susitelkimo simboliu. Todėl tikiu, kad vaikai, mokyklos, bibliotekos ar sporto salės, kurias pasieks karavanas, gaus ne tik materialines dovanas, bet juos pasieks ir svarbi žinia: visi esame kartu, visi esame vieni kitiems svarbūs ir reikalingi“, – sakė Kalėdų karavaną išlydėjęs Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.Prie vieno seniausių labdaros projektų Lietuvoje Kalėdų karavano tikslo galėjo prisidėti kiekvienas. LTOK būstinėje Vilniuje prieš didžiąsias metų šventes buvo pastatyta Kalėdų karavano dovanoms skirta dėžė, kurioje visi norintys iki gruodžio 6 d. galėjo palikti mokykloms dovanojamo sportinio inventoriaus. Tradiciškai prie Kalėdų karavano prisijungia LR institucijos, savivaldybės ir verslo bendrovės.


17-ąją kelionę pradedantis Kalėdų karavanas ruošiasi aplankyti 7 Lietuvos miestus. Šiemet olimpiečių lydimi sunkvežimiai su dovanomis keliaudami per Lietuvą aplankys daugiau nei 20 mokyklų ir padės joms atnaujinti sporto inventorių.

Tradiciškai, aplankęs įvairias institucijas, kurios rinko paramą mokykloms, Kalėdų karavanas vidurdienį iš Vilniaus pajudėjo į Prienus, vėliau svečiuosis Raseiniuose, Kelmėje, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje ir Alytuje. Kalėdų karavaną išlydėjo ilgamečiai projekto globėjai Valdas ir Alma Adamkai.


Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]