Viešojo transporto keleiviams – kalėdinė staigmena

Vilniaus miesto viešojo transporto keleiviai sulaukė šventinės staigmenos – jie dovanų gavo kalėdinius atvirukus. Juos vilniečiams ir sostinės svečiams dalino SĮ „Susisiekimo paslaugos“ keleivių kontrolieriai. Ši kalėdinė akcija įgyvendinta bendradarbiaujant su leidykla „Nieko rimto“.


„Norėjome pradžiuginti viešuoju transportu vykstančius vilniečius, o artėjančios šv. Kalėdos – puiki proga tai padaryti. Tikimės, kad šis mažas ir šventiškas gestas maloniai nustebino keleivius, kai kontrolierių rankose vietoj bilietų tikrinimo skaitytuvų jie išvydo spalvotus atvirukus“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.Leidyklos „Nieko rimto“ atstovai tikisi, kad viešuoju transportu vykstantys vilniečiai, nepaisant permainingų gruodžio orų, jau pajuto artėjančias didžiausias metų šventes.

„Mūsų veikla prasidėjo nuo atvirukų, kurie pas mus – dar ir Kalėdų simbolis“, – teigia leidyklos „Nieko rimto“ atstovai. „Jais nusprendėme pradžiuginti ir vilniečius. Patys važiuojame viešuoju transportu, ir kuomet už lango – šaltis bei dargana, pasigendame keleivių šypsenų. Tačiau tikimės, kad šia gražia akcija pavyko sukurti šventišką nuotaiką, o šypsenas skiriant keleivių kontrolieriams ir, be abejo, vieni kitiems.“

Daugiau panašių akcijų – ateityje

Pasak „Susisiekimo paslaugų“ vadovės, kalėdinių atvirukų dalinimo akcija suteikė galimybę vilniečiams dar kartą įsitikinti, kad keleivių kontrolieriais dirba besišypsantys ir malonūs žmonės. Jos teigimu, tokias akcijas viešojo transporto keleiviai vertina palankiai, todėl ateityje jų bus dar ne viena.


„Ši akcija – tikrai ne paskutinė, o ateityje jų bus ir daugiau“, – teigia M. Gusarovienė. „Sausio pradžioje, per didžiuosius žiemos šalčius, keleivius kontrolieriai jau vaišino karšta arbata, įsibėgėjus rudeniui, kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija dalinome atšvaitus. Metus užbaigiame skleisdami kalėdinę nuotaiką šventiniais atvirukais.“

Keleivių kontrolieriai šventinius atvirukus ir šypsenas dalino kiekvienam vilniečiui, kurį sutiko keliaujantį viešuoju transportu. Šventine nuotaika dalintąsi tose viešojo transporto stotelėse, kuriose pastebimi didžiausi keleivių srautai.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt