Rekordiniai metai – Vilnius pasitiko milijonąją lankytoją

Su vyru paminėti trečiųjų vestuvių metinių skrisdama suomė Jenni Ukkonen nesitikėjo, kad ją ir visus skrydžio iš Helsinkio keleivius, nusileidus Vilniuje oro uoste pasitiks ir sveikins miesto meras Remigijus Šimašius ir kad ji taps 1 000 000 Lietuvos sostinės viešnia šiais metais.

Šiandien, apie 11 val. Vilniuje nusileidęs lėktuvas iš Helsinkio atskraidino rekordinį, milijonąjį Vilniaus miesto lankytoją šiais metais. Toks Vilniuje per metus apsilankančių svečių skaičius yra didžiausias per visą Nepriklausomybės laikotarpį.

„Vilnius – atviras ir svetingas miestas. Šiemet Vilnių pirmą kartą aplankė milijonas turistų. Pasveikinau milijonąją viešnią iš Suomijos. Trečiųjų vedybų metinių proga ji padarė vyrui staigmeną ir vietoje tradicinės vakarienės Helsinkyje padovanojo išvyką į Vilnių. Į Vilnių pora sugrįš ir dar – įteikiau jiems prizą, skrydį ir poilsį viešbutyje bei asmeninį gidą Vilniuje. Labai stengiamės, kad mūsų miestas būtų patogus ir svetingas, kad čia gerai jaustųsi visi. Esu tikras, kad kitąmet Vilnių atras dar daugiau svečių“, – džiaugėsi Vilniaus meras R. Šimašius.

Visus tik į bagažo atsiėmimo salę įžengusius skrydžio Helsinkis-Vilnius AY 131 keleivius pasitiko ne tik Vilniaus miesto meras – mažieji choro „Ąžuoliukas“ atlikėjai svečiams dovanojo dainą „Mano kraštas“. Visiems laimingojo skrydžio keleiviams buvo įteiktos atminimo dovanos – „Vilnius City Card“ kortelės, kurios leis nemokamai lankytis daugelyje turistų pamėgtų Vilniaus vietų, suvenyrai su Vilniaus miesto simbolika.

Visi atskridę į Vilnių buvo pakviesti sudalyvauti netikėtoje loterijoje: ištraukti Kalėdų eglutės žaisliukus, kuriuose buvo paslėptas milijonojo miesto svečio bilietas. Loterijos laimėtoja tapo Jenni Ukkonen, kuriai meras ir įteikė simbolinį čekį – dovaną. Atsiimdama prizą, Jenni itin džiaugėsi laimėjimu ir papasakojo, kad šiandien jai – dviguba šventė, o šis apsilankymas Vilniuje yra ne pirmasis. Jenni pasakojo, kad paskutinį kartą su vyru čia lankėsi prieš trejus metus, netrukus po savo vestuvių, o šiandien pora Vilniuje švenčia jau trečiąsias vestuvių metines. Jenni Ukkonen bet kuriuo metu 2017 metais galės pasinaudoti šia dovana dviems – nemokamai atskristi į Vilnių, apsigyventi 5 žvaigždučių viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square“, kur galės mėgautis SPA malonumais, o visos viešnagės metu po įžymias Vilniaus vietas ją lydės asmeninis gidas.

Daugiau informacijos:
JUSTINA ŽUKLYTĖ
Viešųjų ryšių projektų vadovė
[email protected]