Naujųjų metų naktį – talpesni naktiniai autobusai

Naujųjų metų naktį vilniečiai kviečiami palikti automobilius namie ir į miestą vykti viešuoju transportu, grįžti – naktiniais autobusais. Šventinę naktį naktiniai maršrutai kursuos įprastu tvarkaraščiu, tačiau į reisus išvažiuos talpesni – triašiai autobusai. Kelionės bilietas, kaip ir įprastomis savaitgalio naktimis, kainuos 1 eurą, ir bilietą bus galima įsigyti tik iš vairuotojo.

Naujųjų metų dieną visas Vilniaus viešasis transportas važiuos poilsio ir šventinių dienų tvarkaraščiu.

Vilniečiams ir miesto svečiams, planuojantiems Naujuosius sutikti Katedros aikštėje stebint fejerverkus, rekomenduojama rinktis viešąjį transportą. Nusprendusiems vykti savo automobiliu, dėl didelių eismo srautų siūloma aplenkti gatves aplink Katedros aikštę ir pasistatyti automobilį netoliese esančiose Upės, Žvejų ir Maironio gatvėse, taip pat automobilių stovėjimo aikštelėse – Gedimino pr. 9A, Tilto g. 14, T. Kosciuškos g. 1A, prie Tymo turgaus.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje tinklalapyje http://www.vilniustransport.lt, „Susisiekimo paslaugų“paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ ir darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]