Daugiafunkcis kompleksas: investuotojams suteikiama daugiau laiko, lengvinamos konkurso sąlygas

Vilniaus savivaldybė atsižvelgdama į Daugiafunkcio komplekso sudėtingumą ir kompleksiškumą bei paslaugas, kurias planuojama teikti gyventojams, nusprendė palengvinti konkurso sąlygas ir pratęsti dokumentų pateikimo terminą iki 2017 m. kovo 1 dienos. Savivaldybės tikslas – pakviesti dalyvauti konkurse ir sudominti šiuo projektu kuo daugiau potencialių dalyvių, todėl visiems – tiek Lietuvos, tiek užsienio, konkurso dalyviams bus suteikta pakankamai laiko ir galimybių apsispręsti ir pasiruošti.

Sprendimas patikslinti konkurso sąlygas ir pratęsti išankstinės atrankos terminą priimtas bendru Vilniaus miesto savivaldybės bei Kūno kultūros ir sporto departamento vadovų sprendimu. Atsižvelgiant į potencialių užsiregistravusių konkurso dalyvių išsakytas priežastis, ribojančias jų norą, suinteresuotumą ir galimybes dalyvauti konkurse, buvo pakoreguotos konkurso sąlygų dalys, kurios dar labiau padidins susidomėjimą šiuo projektu.

Pasiteisino ir paraiškų registracijos laiko pratęsimas. Spalį pailginus paraiškų pateikimo terminą – iki 90 dienų – dar labiau paskatino susidomėjimą konkursu ir ženkliai padidino potencialių konkurso dalyvių skaičių.

Koncesijos konkurso dokumentai (įskaitant pakeitimus) ir neoficialus dokumentų vertimas anglų kalba skelbiami Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės interneto svetainėje adresu: http://www.kksd.lt/index.php?3515464056# ir Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt » Savivaldybė » Investicijų projektai » Daugiafunkcis sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo kompleksas.

Dalyviai kviečiami pateikti paraiškas Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (CVP IS) priemonėmis adresu https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ iki 2017 m. kovo 1 d. 13.00 val.

Dalyviai, apsisprendę dalyvauti konkurse, dėl prisijungimo prie CVP IS ir kitos informacijos gali kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėją Giedrių Krasauską, tel. (8 5) 219 7935, el. p. giedrius.krasauskas@vilnius.lt.

Šiuo turiniu galite laisvai pasidalinti su Jūsų turimais kontaktais, kuriuos galimai domintų projektas.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt