Remigijus Šimašius kviečia 1500 žmonių tapti Vilniaus miesto ambasadoriais užsienyje

Šiandien atidarytoje penktojoje tarptautinėje kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ Vilniaus meras Remigijus Šimašius atvėrė simbolines Vilniaus duris, pro kurias į užsienio šalis pasklis net 1500 Lietuvos sostinės ambasadorių.


„Kiekvienas vilnietis ar Vilnių mylintis žmogus, kuris keliauja po užsienio šalis yra ne šiaip paprastas turistas, bet ir Vilniaus miesto ambasadorius. Šiandien pradedame tris dienas truksiančią iniciatyvą ir planuojame, kad net 1500 norinčiųjų galės tapti Vilniaus ambasadoriais ir pasiryš pasauliui skleisti žinią apie atvirą ir svetingą miestą. Tikime, kad Vilniaus gyventojai yra tie, kurie geriausiai užsieniečiams gali papasakoti apie savo Vilnių – nuoširdžiai, su meile, tikromis asmeninėmis istorijomis iš Vilniaus ir apie Vilnių“, – sakė sostinės meras Remigijus Šimašius.


Po oficialaus parodos „Adventur“ atidarymo meras Remigijus Šimašius drauge su Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovu dr. Dariumi Udriu pakvietė visus parodos lankytojus prie Vilniaus stendo „Atverkite duris į Vilnių“ ir pirmasis simboliškai duris atvėrė.

Visos parodos metu lankytojai galės atverti vienas iš 3 stendo durų, už kurių jų lauks vis kitas Vilniaus vaizdas. Lankytojai, kurie be klaidų įvardins, kurioje Vilniaus miesto dalyje atsidūrė, bus apdovanoti suvenyrais, „Vilniaus ambasadoriaus“ titulu ir ambasadoriaus ženklu – išskirtiniu lipdukų rinkiniu, kuriuo galės papuošti mėgstamiausią kelioninį lagaminą ar kuprinę, parodyti meilę savo miestui ir pakviesti svečius iš užsienio apsilankyti Vilniuje. Planuojama, kad per 3 parodos dienas Vilniaus ambasadoriais taps net 1500 parodos lankytojų.


Meras R.Šimašius pirmasis atvėrė stendo duris į Vilnių, įvardino pamatytas žymias Vilniaus vietas – Verslo trikampis, skulptūra „Margutis“, Šv. Kazimiero gatvė, Vilniaus apygardos Prokuratūra, gatvės meno piešinys šalia Halės turgaus – ir tapo pirmuoju iš 1500 Vilniaus miesto ambasadorių.


Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt