Savivaldybėje aptartos autobusų parko viešojo pirkimo sąlygos

Vilniaus miesto savivaldybė surengė viešą diskusiją – sukvietė potencialius konkurso dalyvius aptarti UAB „Vilniaus viešasis transportas“ viešojo transporto parko atnaujinimo (finansinio lizingo būdu) viešojo pirkimo sąlygų projektą. „Vilniaus viešasis transportas“ planuoja įsigyti 150 naujų – 100 dviašių ir 50 triašių – žemagrindžių autobusų.

„Patogus ir greitas susisiekimas – Vilniaus prioritetas. Atnaujindami autobusų parką, siekiame kokybės ir geriausių paslaugų vilniečiams“, – sakė transporto klausimus kuruojantis mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius, kviesdamas diskutuoti apie darbo grupės parengtas sąlygas viešajam pirkimui.

Susirinkę daugiau kaip 50 įvairių gamintojų atstovų, konkursų besidominčių dalyvių teikė savo pastabas, pasiūlymus dėl pirkimo sąlygų projekto. Daugelis tikslinosi konkrečius techninius klausimus apie įrangą, pristatymo terminus ir pan. Įsiklausius į visus siūlymus, pateiktos konstruktyvios pastabos bus papildomai aptartos darbo grupėje ir sąlygas dar bus galima pakoreguoti iki vasario 20 dienos. Vasario 22 d. projektas bus teikiamas tvirtinti miesto Tarybai.

Su viešojo pirkimo sąlygų projektu galima susipažinti čia: