„Vilniaus vandenys“ aukcione sėkmingai pardavė Senamiestyje įsikūrusios centrinės būstinės patalpas

Antradienį viešame aukcione buvo parduotos Vilniaus senamiesčio Dominikonų gatvėje esančios bendrovės „Vilniaus vandenys“ patalpos. Jas už pradinę 3,9 mln. eurų kainą Vilniaus miesto savivaldybėje vykusiame aukcione įsigijo vienintelė jame dalyvauti užsiregistravusi bendrovė „Asgaard Property”.

Bendrą kompleksą sudarančiuose pastatuose, esančiuose Dominikonų g. 9 ir 11, šiuo metu yra įsikūrusi „Vilniaus vandenų“ centrinė būstinė ir klientų aptarnavimo skyrius. Bendras parduotų patalpų plotas yra maždaug 2,5 tūkst. kvadratinių metrų.

„Vilniaus vandenų“ generalinio direktoriaus Aido Ignatavičiaus teigimu, centrinę bendrovės būstinę ketinama perkelti į tinkamesnį, patogesnį ir pigesnį biurą kitoje miesto dalyje. „Senamiestis nėra tinkama vieta tokio pobūdžio infrastruktūros įmonės biurui – ji tiesiog pernelyg prabangi. Šiuo metu ieškome klientams patogesnio ir darbuotojams tinkamesnio biuro, į jį planuojame persikelti šių metų pabaigoje arba kitąmet“, – teigė A. Ignatavičius.

„Vilniaus vandenys“ šiuo metu naudoja ir administracines patalpas Vilniaus Savanorių prospekte, Maironio gatvėje bei kitose miesto dalyse.

Praėjusiais metais bendrovėje „Vilniaus vandenys“ buvo sėkmingai įgyvendinti struktūriniai pokyčiai ir imtasi priemonių, kuriomis siekiama užtikrinti geresnį klientų aptarnavimą ir reikšmingai padidinti bendrovės efektyvumą bei finansinį skaidrumą.

Daugiau informacijos apie tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Colliers International Advisors“ vykdytą aukcioną ir jo metu parduotus objektus – svetainėje www.dominikonu11.lt.

Daugiau informacijos:
Antanas Bubnelis, komunikacijos vadovas
Tel. (8 5) 266 4322, mob. 8 615 83854, el. paštas antanas.bubnelis@vv.lt