Viešojo transporto ir parkavimo kontrolieriai pradžiugino vilnietes

Šiandien po Vilnių zujančios vilnietės sulaukė pavasariškos staigmenos – jos pradžiugintos gėlėmis. Kovo 8-osios – Tarptautinės moters dienos proga jau antrą kartą tokios iniciatyvos ėmėsi SĮ „Susisiekimo paslaugos“ viešojo transporto ir parkavimo kontrolieriai.


„Kiekviena moteris apsidžiaugia dovanų gavusi gėlių, ypač – ankstyvą pavasarį, kai, ko gero, ne vienas dar tik bunda po žiemos sąstingio. Tad, kuo daugiau šypsenų mes matome viešajame transporte ar iš jo išlipus, tuo paprasčiau aplinkiniams perimti tą gerą nuotaiką. Tokios akcijos teigiamai nuteikia abi puses, tiek keleivius ar vairuotojus, tiek ir pačius kontrolierius, kurie šiandien tikrai gali pasigirti patyrę daug teigiamų emocijų“, – sako „Susisiekimo paslaugų“ direktorė Modesta Gusarovienė.


Gėlių žiedai – šimtams vilniečių

Šimtai tulpių žiedų išdalinta autobusų ir troleibusų laukiančioms vilnietėms Vinco Kudirkos, Europos aikštės, Mykolo Romerio bei kitose viešojo transporto stotelėse. Gėlių sulaukė ir šimtai vairuotojų, savo automobilius pastačiusių Vilniaus senamiestyje – Vilniaus, Liejyklos ir Vokiečių gatvėse bei požeminėje aikštelėje Gedimino prospekte.

Ši pavasariška iniciatyva įgyvendinta jau antrą kartą. SĮ „Susisiekimo paslaugos“ vilniečius ir sostinės svečius kasmet pradžiugina įvairiomis staigmenomis – šalčiausiomis žiemos dienomis keleivių kontrolieriai šilta arbata vaišina viešojo transporto stotelėse laukiančius vilniečius, o per vasaros karščius gaivina vandeniu.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt