Išmanių technologijų įmonė „Deeper“ tapo „Vilnius Tech Park“ nariu

Kovo mėnesį vienas sėkmingiausių lietuvių startuolių, įmonė „Deeper”, UAB, prisijungė prie technologijų parko „Vilnius Tech Park“. Bendrovė kuria, vysto ir gamina išmaniuosius elektronikos prietaisus, skirtus aktyviam laisvalaikiui. Pasak įmonės atstovų, per penkerius metus „Deeper“ proporcingai augo ir savo produktus įtvirtino daugiau nei 50 šalių rinkose, o persikėlimas į naujas biuro patalpas žymi naują įmonės plėtros etapą.

Išmanieji echolotai ir spynos

2012 m. įkurta įmonė „Deeper” savo vardą išgarsino pristačiusi pirmąjį pasaulyje išmanųjį echolotą, skirtą žvejybai. Delne telpantis įrenginys tiesiai į vartotojo išmanųjį telefoną siunčia informaciją apie vandens telkinio struktūrą, gylį, temperatūrą, o svarbiausia – žuvies susitelkimo vietas.

Pasak įmonės vadovo Aurelijaus Liubino, „Deeper“ filosofija – inovacijos kiekviename žingsnyje: „Nuolat ieškome naujų, kūrybiškų būdų, kaip galime tobulėti patys ir tobulinti mūsų kuriamus produktus. Nesvarbu, ar tai būtų nauja programėlės funkcija, nauja produkto technologija ar inovatyvi pardavimų ir rinkodaros strategija.”

2017 metais „Deeper“ planuoja dar vieną įmonės augimo etapą. Sausį Las Vegase vykusioje didžiausioje technologijų parodoje „Consumer Electronics Show 2017” bendrovė pristatė naują produktą – išmaniąją spyną dviračiams „Deeper Lock”. Ši dviračių apsaugos sistema užrakinama ir atrakinama itin saugiau skaitmeniniu raktu, kuris valdomas išmaniuoju telefonu, joje įdiegtos papildomos apsauginės funkcijos, tokios kaip GPS sekiklis bei itin garsi aukšto dažnio garsinė signalizacija. Tai vienintelė išmani spyna, turinti visus šiuos parametrus.

Skatinti kūrybiškumą

Liubino teigimu, viena iš priežasčių, paskatinusių įmonę persikelti į naują biurą „Vilnius Tech Park“, yra čia esanti bendruomenė. „Deeper” darbuotojų komandą sudaro geriausi savo sričių specialistai, todėl norime, kad jie dirbtų kūrybiškoje, dinamiškoje ir įkvepiančioje aplinkoje. Taip pat tikimės, kad ši aplinka įmonei augant padės lengviau pritraukti mums reikalingų talentų ateityje,“ – įmonės pasirinkimą komentavo jis.

„Deeper“ komandą planuojama plėsti jau šiemet, todėl tai buvo viena iš priežasčių, paskatinusių dairytis naujų, erdvesnių patalpų. „Vilniaus Tech Park“ pasiūlytas sprendimas mums buvo geriausias, labiausiai atitinkantis mūsų poreikius.”

Dalintis patirtimi

Vienas iš svarbiausių „Deeper“ veiklos principų – bendradarbiavimas. Įmonė jau turi patirties vystant bendrus projektus su universitetais ir tyrimų centrais Vilniuje. Taip pat šiemet kovo mėnesį bendrovė kartu su parneriais organizavo „Maker Fest“ – pirmąjį techninės įrangos (angl. „Hardware“) hakatoną.

Inovatyvi „Vilnius Tech Park“ aplinka, tikimasi, skatins dalintis patirtimi ir kitas čia įsikūrusias įmones. „Persikėlę į technologijų parką atsidūrėme Lietuvos startuolių ir technologijų įmonių ekosistemos širdyje. Tai suteikia galimybes tarpusavyje dalintis patirtimi ir kartu prisidėti prie šalies inovacijų ir technologijų vystymo,” – pažymi A. Liubinas.

Pasak „Vilnius Tech Park“ direktoriaus Dariaus Žakaičio, „Deeper“ požiūris yra būtent toks, kokio šiuo metu reikia Lietuvos startuolių bendruomenei: „Tai yra puiki šalies technologijų bendrovė, kuria galime didžiuotis. Esame tikri, jog šiuolaikiškas ir kūrybiškas šios komandos mąstymas įkvėps ir kitas komandas kurti, augti ir siekti didelių ambicijų kartu.“

Apie „Vilnius Tech Park“

„Vilnius Tech Park“ – vienas inovatyviausių ir plačiausią paslaugų spektrą siūlančių startuolių centrų regione. Istoriniuose XIX a. pastatuose įsikūręs parkas siekia pritraukti ir suburti talentus žaidimų kūrimo, metaduomenų, kibernetinės apsaugos, išmaniųjų sprendimų, finansų technologijų bei skaitmeninio dizaino srityse. Daugiau nei 9 000 kv. metrų ploto erdvėse įsikūrė daugiau nei 700 pradedančiųjų verslininkų ir laisvai samdomų profesionalų. Parkas siūlo ne tik pilnai įrengtus biurus, bet ir plačią verslo vystymo infrastruktūrą, sukurtą drauge su pagrindiniais partneriais: „Startup Highway“, „Telia“, „IMI.VC“, „Game Insight“ ir finansiniu partneriu DNB banku.

Daugiau informacijos:
Agnė Jakimavičiūtė
Komunikacijos koordinatorė | Vilnius Tech Park
agne@vilniustechpark.com
+370 629 15706
www.vilniustechpark.com