Co-Urbanism pranešėjai dalinsis viešųjų erdvių vystymo receptais

Balandžio 7 d. Vilniuje startuoja kasmetinis renginys „Co-urbanism“, suburiantis aktyvius urbanistus, architektus, kartu su bendruomenėmis kuriančius menininkus, miesto žaidėjų kūrėjus, miesto problemas analizuojančius žurnalistus bei miesto administracijos atstovus.
Šių metų renginys skirtas miesto erdvių vystymui. Pranešėjai pristatys konkrečius vietovių gaivinimo kartu su bendruomenėmis atvejus bei neformalaus ugdymo iniciatyvas, skirtas miesto pažinimui, o taip pat diskutuos apie aktualiausias miesto problemas, tarp jų – paminklų įrengimą miesto erdvėse.
Pasak renginio organizatorių, miesto žaidimų ir tyrimo laboratorijos Laimikis.lt kuratorių, „Co-urbanism“ unikalus tuo, kad suburia praktikus ir skirtas dalinimuisi praktiniais metodais ir iššūkiais, kurie aktualūs ne tik erdves gaivinantiems specialistams, bet ir kiekvienam aktyviam miestiečiui.
Renginio formatas – koncentruoti praktiniai pranešimai. Tai unikali galimybė per vieną dieną sužinoti apie aktualiausias tendencijas miesto vystymo srityje ir susipažinti su praktiniais erdvių gaivinimo ir gyventojų įtraukimo į miestą pagerinančias veiklas, metodais.
Šiais metais renginys organizuojamas jau trečią kartą ir suburs dalyvius iš viso Baltijos regiono: atvažiuoja pranešėjai iš Rygos, Kauno, Sankt-Peterburgo. Renginio kalba – anglų, įėjimas – atviras. Vieta: Swedbank konferencijų salė, Konstitucijos 20A. Vilnius.
Daugiau informacijos apie pranešėjus, jų vykdomas iniciatyvas galima sužinoti iš facebook įvykio „Co-urbanism 2017“ (https://tinyurl.com/ljw4nqz).