„Vilniaus vandenys“ centrinę būstinę perkels į Pilaitės pr. esantį verslo centrą „Duetto“

Didžiausia Lietuvoje vandentiekio bendrovė „Vilniaus vandenys” savo centrinę būstinę ketina rudenį perkelti į Pilaitės prospekto ir Vakarinio aplinkkelio sankirtoje esantį verslo centrą „Duetto“. Į šį energetiškai taupų B klasės verslo centrą iš Vilniaus senamiesčio Dominikonų gatvės persikels maždaug 150 darbuotojų, ten pat bus perkeltas ir pagrindinis bendrovės klientų aptarnavimo skyrius.

Planuojama, jog maždaug 1,8 tūkst. kvadratinių metrų biuro nuomos sutartis su jo savininkais bus pasirašyta gegužės mėnesį, vasarą vyks patalpų įrengimas, o darbuotojai į jas persikels rudens pradžioje.

Naujasis biuras dėl ženkliai patogesnio išplanavimo bus maždaug trečdaliu mažesnis lyginant su Dominikonų gatvėje esančiomis patalpomis, kurias bendrovė viešame aukcione pardavė šių metų pradžioje.

„Vilniaus vandenų“ Finansų tarnybos vadovo Martyno Repečkos teigimu, kartu su išorės konsultantais vykdytos atrankos metu bendrovei buvo pasiūlytos 14 įvairiose miesto vietose esančių biurų, atitinkančių pagrindinius bendrovės reikalavimus. Detaliai juos įvertinus pagal 11 iš anksto nustatytų kriterijų ir ekonominio naudingumo principus, bendrovės valdyba patvirtino labiausiai centrinei būstinei tinkančias patalpas.

„Rinkdamiesi biurą buvome nusprendę rinktis klientams bei darbuotojams patogų, tačiau energetiškai taupų B klasės biurų pastatą. Manome, jog pasirinkta vieta dėl patogaus susisiekimo ir automobilių parkavimo bus ženkliai patogesnė mūsų klientams, taip pat leis įmonės darbuotojams dirbti patogiai ir efektyviai“, – teikė M. Repečka.

Architektų Miroslavo Šeinickio ir prof. Gintaro Čaikausko suprojektuotas „Duetto“ 2017 metais buvo pastatytas Viršuliškių skersgatvyje esančiame sklype, kuriame jau stovi kiti „YIT Kausta“ įgyvendinti projektai – pirmasis Baltijos šalyse A energinio naudingumo klasės verslo centras „Grand Office“, prekybos centras „Prisma“ ir gyvenamųjų namų kvartalas „Solo City“.

Praėjusiais metais bendrovėje „Vilniaus vandenys“ buvo sėkmingai įgyvendinti struktūriniai pokyčiai ir imtasi priemonių, kuriomis siekiama užtikrinti geresnį klientų aptarnavimą ir reikšmingai padidinti bendrovės efektyvumą bei finansinį skaidrumą.

Apie bendrovę „Vilniaus vandenys”:
„Vilniaus vandenys” tiekia tyrą geriamąjį vandenį Vilniaus, Šalčininkų, Švenčionių ir Vilniaus rajonų gyventojams, taip pat tvarko nuotekas bei eksploatuoja tam naudojamus vandentiekio ir nuotekų tinklus. Bendrovė turi daugiau nei 250 tūkst. klientų, kuriems tiekia tik požeminį vandenį iš giluminių gręžinių, kurių gylis siekia iki 180 metrų. Per parą savo klientams bendrovė patiekia maždaug 90 tūkst. kubinių metrų skaidraus ir tyro vandens. Tam naudojamas daugiau nei 1,6 tūkst. kilometrų ilgio vamzdynas, nuotekų šalinimui bendrovė naudoja daugiau nei 1,3 tūkst. kilometrų ilgio vamzdžių tinklą.

Bendrovės „Vilniaus vandenys“ akcijos priklauso Vilniaus, Vilniaus rajono, Švenčionių rajono bei Šalčininkų rajono savivaldybėms.

Daugiau informacijos:
Antanas Bubnelis, komunikacijos vadovas
Tel. (8 5) 266 4322, mob. 8 615 83854, el. paštas antanas.bubnelis@vv.lt