„Western Union“ Lietuvoje atidarė Klientų patirties centrą

„Western Union“ tęsia plėtrą Lietuvoje ir gegužės 2 d. duris atvėrė jau ketvirtasis biurų pastatas Vilniuje. Jame įkurtas Klientų patirties centras, kuriame Lietuvos talentai prisidės prie tarptautinės kompanijos „Western Union“ klientų patirties gerinimo visame pasaulyje.


„Western Union“ tikrai nesuklydo investuodami Lietuvoje. Vilnius yra neabejotinai viena tų vietų, kur finansinių technologijų verslas gali sėkmingai vykdyti plėtrą“, – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.


„Džiaugiuosi matydama „Western Union“ plėtrą Lietuvoje. Klientų patirties centras pratęs kompanijos kuriamų inovacijų sklaidą visame pasaulyje. Inovacijos ir naujos klientų patirtys lems globalaus verslo augimą. Investuodami JAV verslininkai pritaiko geriausias savo verslo praktikas: puoselėja socialinę atsakomybę, saugią darbo aplinką, inicijuoja darbuotojų tobulėjimą, užtikrina teisingą atlygį, modernią darbovietę, pažangią klientų patirtį. Tai daro ir „Western Union“ Lietuvoje. Ši praktika kuria ilgalaikę verslo kultūrą ir sėkmę“,- „WU klientų patirties centro“ atidarymo proga kalbėjo JAV ambasadorė Anne Hall.

Centro atidaryme apsilankiusi LR Vyriausybės kanclerė Milda Dargužaitė akcentavo kompanijos indėlį į inovacijų plėtrą. „Western Union“ Lietuvoje keičia ne tik tarptautinę „Western Union“ kompaniją, bet ir visą Lietuvą, klientų patirties ir darbo kultūrą. Visos kompanijos, stebėdamos „Western Union“ veiklą, yra priverstos keistis, kad galėtų konkuruoti ir pritraukti darbuotojų. Labai smagu matyti Klientų patirties centro įkūrimą, nes būtent iš Lietuvos bus kuriamos klientų patirties inovacijos visam pasauliui“, – sakė ji.


„Western Union“ Klientų patirties centre sudarytos galimybės darbuotojams pasijusti klientais, paslaugų tarpininkais ir susipažinti su unikaliais technologiniais sprendimais, leidžiančiais atlikti pinigų perlaidas visame pasaulyje per keletą minučių. Prisilietimas prie unikalios klientų patirties skatins tobulinti procesus ir taip prisidėti prie „Western Union“ kompanijos augimo ir plėtros.

„Simboliškai pavadintas „Mindaugu“, šio centro įkūrimas tampa svarbiu žingsniu „Western Union“ istorijoje Lietuvoje. „Mindaugas gali būti ir mūsų klientas, ir darbuotojas, bet Mindaugas buvo ir pirmasis bei vienintelis karalius Lietuvos istorijoje. Ši istorinė figūra paskleidė žinią pasauliui apie Lietuvą. Žinią apie Lietuvos pasiekimus skleisime ir mes“, – sako „Western Union“ Lietuvoje vadovas Šarūnas Šuipis.

„Tai – geriausias įvertinimas Lietuvai“, – teigia „Western Union“ Operacijų ir technologijų viceprezidentas John David Thompson. „Lietuvos kolegų indėlis į „Western Union“ verslo plėtrą yra neginčijamas. Lietuviai svariai prisideda prie strategiškai svarbių sričių“.

Naujajame „Western Union“ pastate dirba 900 darbuotojų. Šio pastato atidarymas subūrė visą „Western Union“ Lietuvoje bendruomenę į vieną verslo centrų kompleksą, į jį perkelti darbuotojai iš Perkūnkiemio ir Žirmūnų biurų.


Šiuo metu „Western Union“ Lietuvoje dirba 1700 darbuotojų 34 tautybių, kalbančių 30 skirtingų užsienio kalbų. Centre atliekamos atitikties teisės aktams (Compliance), apskaitos ir finansų, skaitmeninių paslaugų, operacijų, informacinių technologijų, personalo valdymo, rinkodaros ir kitos funkcijos.


Apie „Western Union“ Lietuvoje:
WU Lietuvoje – vienas didžiausių globalių darbdavių Lietuvoje. 2016 m. „Western Union“ Lietuvoje buvo išrinktas geriausiu Lietuvos darbdaviu bendroje kategorijoje ir finansų sektoriuje (CVOnline.lt tyrimas). Tais pačiais metais rugsėjo mėn. „Western Union” Lietuvoje pripažinta Nacionaline įmonių socialinės atsakomybės čempione tarptautiniuose Europos verslo apdovanojimuose „European Business Awards 2016/17”. Šis įvertinimas suteiktas už socialinę ir kultūrinę atsakomybę, skaidrumą bei etiško verslo vertybių puoselėjimą. „Western Union“ Lietuvoje pelnė ir „Metų bendruomenės rėmėjo“ titulą Lietuvos Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose. 2015 m. Lietuvos darbo birža (LDB) apdovanojo WU Lietuvoje už jaunimo integraciją į Lietuvos darbo rinką. Tais pačiais metais Lietuvos Investuotojų forumas įmonę pripažino Metų investuotoju.

Susisiekite:
Ilona Žibikienė
Komunikacijos vadovė
UAB „Western Union Processing Lithuania“
J. Balčikonio g. 3, Vilnius, Lietuva LT-08247
Tel.: +370 5 2590304
Mob.Tel.: +370 65678608
El.p.: [email protected]