Vilniaus moksleivių apklausa apie keliavimo į mokyklas įpročius

Vilniuje pradedama moksleivių keliavimo į mokyklas įpročių apklausa. Joje kviečiami dalyvauti visi tėvai, kurių bent vienas mokyklinio amžiaus vaikas lanko sostinėje esančias mokyklas. Apklausą organizuoja savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamentu.

APKLAUSA

Apklausa siekiama išsiaiškinti, kokiu būdu moksleiviai įprastai atvyksta į Vilniuje esančias mokyklas. Remiantis gautais apklausos rezultatais bus vertinami moksleivių kelionių į mokyklas būdai, tiriami lūkesčiai vykstant viešuoju transportu ir dviračiais. Taip pat ketinama užtikrinti greitesnį ir patogesnį atvykimą į mokymosi įstaigas jau prasidėjus naujiems mokslo metams.

Primenama, kad tėvai, auginantys daugiau nei vieną mokyklinio amžiaus vaiką, apklausos anketą turi užpildyti už kiekvieną vaiką atskirai. Apklausa bus aktyvi iki gegužės 25 d.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ viešojo transporto eismo organizavimo specialistai taip pat laukia moksleivių tėvų pasiūlymų dėl viešojo transporto eismo tvarkaraščių suderinamumo su pamokų laiku. Pasiūlymus iki liepos 10 d. galima pateikti el. paštu info@vilniustransport.lt. Kiekvienas gautas pasiūlymas bus nuodugniai išnagrinėtas, o nuo rugsėjo į sostinės gatves išvažiuos moksleivių ir jų tėvų kelionėms labiau pritaikytas viešasis transportas.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt