Dovana Vilniui – apšviesta šunų vedžiojimo aikštelė

Prieš ketverius metus, Tauragnų ir Ozo gatvių sankirtoje, bendrovė „Purina“ miestui padovanojo modernią šunų vedžiojimo aikštelę, kuria bendruomenės nariai džiaugiasi iki šiol. Šiemet įmonė nusprendė padovanoti dar vieną naujieną, kuri nudžiugins augintinius ir jų šeimininkus. Siekiant sukurti komfortišką ir saugią aplinką, leidžiančią su augintiniais praleisti dar daugiau laiko, gegužės mėnesį aikštelėje įrengtas apšvietimas.

„Džiaugiamės, kad ši iniciatyva padėjo burtis bendruomenei ir kiekvienas jos narys aktyviai naudojasi aikštele ir ją tausoja. Norėdami paskatinti bendruomeniškumą ir pagerinti augintinių bei juos mylinčių žmonių gyvenimą joje įrengėme apšvietimą. Mes tikime, kad kiekvienas gyvūnas yra šeimos narys ir svarbi ne tik jo mityba, bet ir pakankamas fizinis aktyvumas“, – pasakoja „Purinos“ atstovė Asta Tomaševičienė.

Šunų vedžiojimo aikštelė buvo sukurta siekiant padėti žmonėms kokybiškai leisti laiką su savo augintiniais. Ji tapo ne tik šunų vedžiojimo, bet ir bendruomenės susibūrimo vieta.

„Kadangi neseniai priglaudžiau Trupį, dažnai iškyla įvairių klausimų. Žinau, kad aikštelėje visuomet atsiras žmonių, kurie padės bet kokiu klausimu. Taip pat manau, kad dauguma čia gyvenančių kaimynų apsidžiaugs naujai įrengtu apšvietimu, nes dauguma dirba iki vėlumos, tad rudenį ir žiemą aikštelėje su savo šunimis praleidžia mažiau laiko. Asmeniškai, sutemus ne taip patogu dresuoti augintinį ir su juo žaisti. Dabar su augintiniu galėsiu praleisti dar daugiau laiko, nepriklausomai nuo to, koks paros metas“, – pasakoja Žirmūnų bendruomenės gyventojas Jokūbas.

Šunims svarbi aktyvi fizinė veikla, socializacija su kitais šunimis bei bendravimas su šeimininku. Norint patenkinti šiuos poreikius aikštelė kiekvienais metais atnaujinama – pripilama papildomo smėlio, sutvarkomi susidėvėję konstrukciniai elementai, naujai nudažomi suoliukai.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt