Padovanok dovaną Vilniui ir Lietuvai!

„Dovana Lietuvai“ – tai geri darbai, kurie kuria gražesnę, artimesnę ir stipresnę valstybę. Kviečiame nevyriausybines organizacijas, švietimo įstaigas, bendruomenes ir kitas organizacijas inicijuoti gerus darbus, didinančius pilietiškumą, bendruomeniškumą ir socialinę atsakomybę ir juos registruoti internetinėje svetainėje www.dovanalietuvai.lt

Projektas sieks įtraukti kuo daugiau žmonių į savanoriškas ir visuomenines veiklas, parodant didelį mūsų šalies turtą – aktyvius ir atsakingus piliečius. Projektas vyks 2017-2018 metais. Jo pirmasis etapas – šių metų gegužės 22-27 d., sutampantis su Europoje plačiai minima Kaimynų diena (gegužės 27 d.).

Registruojamos dovanos gali būti pačios paprasčiausios: kaimynų iškyla, pagalba senjorams ar vaikams, vieša paskaita, diskusija, žygis, sporto varžybos ir kitos pilietinės, socialinės veiklos.

Kviečiame š.m. gegužės 22 – 27 d. registruoti www.dovanalietuvai.lt po vieną dovaną-gerą darbą ar renginį, kuris būtų skirtas Vilniaus savivaldybės gyventojams.

Svarbiausias Šimtmečio herojus – kuriantis, aktyvus pilietis. Artėjančio atkurtos valstybės jubiliejaus proga, kviečiame visus tapti herojais, įsijungiant į aktyvių ir atsakingų piliečių gretas.

Daugiau informacijos:
Švietimo, kultūros ir sporto departamento
Kultūros skyrius
El. paštas: kulturos@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2385