Vilniuje vyksta tarptautinė susisiekimo konferencija VILNIUS–RIGA–TALLINN’17

Vilniuje prasidėjo tarptautinė susisiekimo konferencija VILNIUS-RIGA-TALLINN’17, vykstanti kiekvienais metais. Per dvi konferencijos dienas kelios dešimtys transporto ir urbanistikos specialistų iš Vilniaus, Rygos ir Talino, o taip pat – Kauno ir Klaipėdos ne tik pristato savo miestų geruosius pavyzdžius, bet ir diskutuoja kitais svarbiais susisiekimo klausimais.


„Jau tradicija tapusi kasmetinė tarptautinė konferencija VILNIUS-RIGA-TALLINN, skirta dalintis gerąja miestų patirtimi ir praktika bei naujomis idėjomis susisiekimo srityje, šiemet svečiuojasi Vilniuje. Tarptautinis bendradarbiavimas bei dialogas tarp miestų, ypač kaimynių šalių, yra labai svarbus ir reikalingas – diskusijų dėka atrandami galimi nauji sprendimai greitam, patogiam ir efektyviam susisiekimui visiems eismo dalyviams mieste užtikrinti“, – sveikinimo kalbą tarė Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.


Konferencijos metu ketinama aptarti, kaip didieji Lietuvos miestai ir Baltijos šalių sostinės gerina viešojo transporto būklę, kokias priemones taiko eismo problemų sprendimui, kaip skatina gyventojus dažniau keliauti dviračiais. Didelis dėmesys skiriamas ir darnaus judumo planams – jų kūrimo ir diegimo iššūkiais dalinasi šių planų koordinatoriai iš Vilniaus, Klaipėdos ir Talino, o taip pat – ir LR susisiekimo ministerijos.


Tarptautinę susisiekimo konferenciją VILNIUS-RIGA-TALLINN’17 organizuoja Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe. Konferencija vyksta gegužės 25-26 dienomis Vilniuje.

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“
Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.