Beisbolo žaidėjams – stadionas Jamonto parke

Vilniaus miesto savivaldybė taryba nusprendė išnuomoti Lietuvos beisbolo asociacijai stadioną su tribūnomis bei persirengimo patalpomis Jamonto parke, Baltupio g. 69. Šios olimpinės sporto šakos entuziastai ir mėgėjai nuo šiol turės bazę, kur galės treniruotis ir rengti varžybas.
Jamonto parke esantis stadionas yra seniai remontuotas, tad Lietuvos beisbolo asociacija ne tik prižiūrės stadioną, atnaujins jį savo lėšomis, bet ir įrengs tinkamą beisbolo aikštę. Vilniaus mieste veikia 6 beisbolo klubai, todėl sportininkai ne tik turės vietą, kur galės treniruotis, bet dar labiau išpopuliarins šią aktyvaus sporto šaką ir pritrauks daugiau jos entuziastų.
Vilniaus miesto beisbolo klubai nuo 2004 m. 10 kartų laimėjo Lietuvos 12-mečių beisbolo čempionatus, 11 sykių tapo 15-mečių amžiaus grupės Lietuvos čempionais, 18 m. amžiaus grupėje stipriausiais Lietuvoje buvo 10 kartų. Nuo 2007 iki 2015 m. kasmet bent vienas Vilniuje karjerą pradėjęs beisbolininkas patekdavo į geriausių Europos jaunųjų talentų (14-19 m.) 50-uką. Visose Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių rinktinėse Vilniaus atstovai sudarydavo daugiau nei pusę komandos.
Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt