Šiaurės miestelyje Vilniuje – nauja šviesoforinė sankryža

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad šiandien, gegužės 31 d., užbaigti šviesoforinio reguliavimo ir valdymo sistemos įrengimo darbai vienoje judriausių Šiaurės miestelio vietų – P. Lukšio ir J. Kubiliaus gatvių sankryžoje. Šioje judrioje sankryžoje visų eismo dalyvių saugumą ir tinkamą srautų pralaidumą užtikrins išmaniai veikiantys šviesoforai.

Įmonės eismo organizavimo specialistams atlikus įrengimo darbų vertinimą, šiandien pradėtas bandomasis sankryžos paleidimas. Paleidimo metu darbų rangovas vykdys eismo srautų stebėjimą, šviesoforinio eismo reguliavimą ir šviesoforų programų derinimą, pagal poreikį atliekant ir darbo režimų koregavimą. Taip siekiama užtikrinti optimalų sankryžos veikimą. Planuojama, kad šviesoforinė sankryža pilnu pajėgumu veiks jau birželį.

Kaip ir kitos pagrindinės Vilniaus miesto šviesoforinės sankryžos, P. Lukšio ir J. Kubiliaus gatvių sankryža taip pat stebima vaizdo stebėjimo kameromis. Vaizdą tikruoju laiku galima stebėti internetiniame tinklalapyje http://www.sviesoforai.lt/map/cameraviewer.aspx.

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“
Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]